کد خبر : 6282
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۷:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای محله محوری نگاه اصلی خدمات رسانی است بسته هستند
14 views بازدید

محله محوری نگاه اصلی خدمات رسانی است

محله محوری نگاه اصلی خدمات رسانی است سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: یکی از برنامه هایی که می تواند عدالت اجتماعی را در جستجوی داشته باشد، افزایش خدمات با نگاه محله محوری است. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید علیرضا سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج در نشست هم اندیشی […]


محله محوری نگاه اصلی خدمات رسانی است

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: یکی از برنامه هایی که می تواند عدالت اجتماعی را در جستجوی داشته باشد، افزایش خدمات با نگاه محله محوری است.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید علیرضا سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج در نشست هم اندیشی برنامه “افزایش نگهداشت شهر” منطقه ۷ که امروز در سالن جلسات این منطقه برگزار شد، اظهار داشت: یکی از برنامه هایی که می تواند عدالت اجتماعی را در جستجوی داشته باشد، افزایش خدمات با نگاه محله محوری است.

 

وی با بیان اینکه تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر رسیدن به نقطه مطلوب خدمات رسانی است، اضافه کرد: اجرای برنامه “افزایش نگهداشت شهر” یکی از تدابیر اصلی، مهم و ابتکار نوین دکتر نصیری است که در این برنامه تلاش می شود روح وفاق و همدلی را نزد جاهای و سازمانها حاکم کند و نهایتا همه در مقابل شهر احساس مسئولیت کنیم.

 

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، خاطر نشان کرد: با استناد به حضور جاهای، سازمانها در برنامه “افزایش نگهداشت شهری” در منطقه ۷، تلاش خواهد شد تا محیط شهری با نگاه استاندارد در راستای ارتقای شهری دلچسب در دست شهروندان قرار گیرد.

 

موسوی عنوان کرد: هم کاری شهروندان، معتمدین محلات، خبرنگاران با اسم سفیر عدالت، در این برنامه مصداق عینی شهر خوب یافتنی نیست حتی ساختی است، می باشد.

 

ایشان در انتهای گفت: شهر دلچسب و سالم حاصل اعمال جزئی شما شهروندان مهربان است و به حرمت دستان پینه بسته کارگران خدمات شهری، از اینرو بیاییم‌ شهرمان را تمیز نگه داریم و از اموال عمومی، درست سود ببریم چراکه اموال عمومی خاستگاه استقامت و توازن قانون های و حقوق شهروندی است.

افزایش نگهداشت منطقه۷ خبرنگاران همدلی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات