کد خبر : 6009
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای محیط مجازی در اشاعه فرهنگ نماز، نقش پر رنگی دارد بسته هستند
18 views بازدید

محیط مجازی در اشاعه فرهنگ نماز، نقش پر رنگی دارد

دکتر نصیری:محیط مجازی در اشاعه فرهنگ نماز، نقش پر رنگی دارد شهردار کرج با بیان اینکه اقامه نماز نقش بسيار موثری در كاهش جرایم و آسيب‌هاي اجتماعي دارد، گفت: جهان مجازی یکی از ابزارهای اشاعه فرهنگ نماز است که ممکن ساختن زیرساخت های آن باید مورد استقبال مدیران ذیربط قرار بگیرد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در […]

دکتر نصیری:
محیط مجازی در اشاعه فرهنگ نماز، نقش پر رنگی دارد

شهردار کرج با بیان اینکه اقامه نماز نقش بسيار موثری در كاهش جرایم و آسيب‌هاي اجتماعي دارد، گفت: جهان مجازی یکی از ابزارهای اشاعه فرهنگ نماز است که ممکن ساختن زیرساخت های آن باید مورد استقبال مدیران ذیربط قرار بگیرد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در دومین اجلاس استانی نماز، عنوان کرد: يكي از راه‌هاي اصلاح و كاهش ناهنجاري‌هاي موجود در جامعه، ترویج و نهادینه‌کردن فرهنگ نماز بين اقشار مختلف مردم از نمونه جوانان و نوجوانان است.

شهردار کرج با اشاره به اینکه این سری غیر از آنکه دغدغه خدمات رسانی به شهر و شهروندان را برای رسیدن به عمران و آبادانی به هر میزان بیشتر دارد، گفت: انجام اعمال فرهنگی و اجرا باشکوه نماز به ویژه نماز جماعت در جاهای و سازمان های تابعه، نیز جزء دغدغه های دینی این ابزار است که بر آن تاکید مخصوصی داریم.

نصیری ادامه داد: با برنامه ریزی و بهره برداری از توان محیط مجازی می توان گام های موثری را در عرصه اشاعه فرهنگ نماز برداشت و از این فضا می توان گرایش تمامی اقشار جامعه از نمونه جوانان را به نماز گسترش داد؛ چرا که محیط مجازی بسیاری از عرصه های مختلف از قبیل فرهنگی را در دست دارد و باید همت بیشتری برای استفاده حداکثری از فرصت های محیط مجازی در راستای ترویج فرهنگ نماز و مسایل دینی شود و بسترهای ضروری ممکن گردد.

وی گفت: امید می رود با هم کاری دیگر ابزار های استانی و شهری البرز اعمال مطلوبی در عرصه اشاعه فرهنگ نماز و اجرا به هر میزان باشکوه تر آن اجرایی شود تا این کلانشهر مبدل به یکی از قطب های فرهنگی و دینی کشور شود.


 

نقش محیط مجازی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات