کد خبر : 4919
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مدیران ارشد استانی از آرامستان جامع البرز بازدید کردند بسته هستند
16 views بازدید

مدیران ارشد استانی از آرامستان جامع البرز بازدید کردند

مدیران ارشد استانی از آرامستان جامع البرز بازدید کردند مدیران ارشد استانی و شهری اعم از استاندار البرز، فرماندار کرج، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شورا و عده ای از عضو های شورای شهر، شهردار کرج و دیگر مدیران مربوطه از آرامستان جامع البرز بازدید کردند. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیران ارشد استانی و شهری […]


مدیران ارشد استانی از آرامستان جامع البرز بازدید کردند

مدیران ارشد استانی و شهری اعم از استاندار البرز، فرماندار کرج، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شورا و عده ای از عضو های شورای شهر، شهردار کرج و دیگر مدیران مربوطه از آرامستان جامع البرز بازدید کردند.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیران ارشد استانی و شهری اعم از استاندار البرز، فرماندار کرج، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شورا و عده ای از عضو های شورای شهر، شهردار کرج و دیگر مدیران مربوطه از آرامستان جامع البرز بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند اجرایی برنامه های اجرایی در این آرامستان قرار دریافت کردند.

استاندار البرز در این بازدید با اشاره به تلاش مضاعف مدیریت شهری کرج در عرصه احداث آرامستانی جامع برای استان البرز و عده ای شهرهای اغماری استان تهران و کرج اظهار داشت: محل احداث آرامستان با استناد به کارشناسی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته بسیار خوب است و راه های دسترسی خوبی برای تمام شهرهای مورد نظر دارد.

طهایی از مدیریت شهری کرج اعم از شورا و شهرداری به پاس زحمات شایسته ای که در این عرصه کشیده اند تقدیر کرد و گفت: اعمال انجام شده چه در واحد عمرانی و چه در دیگر بخش های خدماتی، مطلوب بوده و ماندگار خواهد شد.

پیشتر این بازدید، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز از مدیریت شهری کرج تقدیر کرده و اعمال اجرایی این سری خدمت رسان را مثبت ارزیابی کردند.

ساختمان اداری، غسالخانه، سردرب آرامستان،  تندیس های اسماء متبرکه و … از نمونه مواردی بود که به وسیله مدیران مربوطه مورد بازدید قرار گرفت.

نازنین فرضی زاده

بازدید آرامستان مدیران ارشد استانی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات