کد خبر : 4048
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مدیرعامل اداره برنامه ریزی و سرمایه انسانی منطقه ۹ شهرداری کرج معرفی شد بسته هستند
26 views بازدید

مدیرعامل اداره برنامه ریزی و سرمایه انسانی منطقه ۹ شهرداری کرج معرفی شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی مراسمی با حضور مدیر منطقه، مسئولین عرصه اداره کل سرمایه شهرداری کرج و هیات همراه و مسئولین نظارتی حراست و بازرسی، آیین تودیع و معارفه مدیرعامل اداره برنامه ریزی شهرداری منطقه  برگزار شد. این آیین با استناد به صدور حکمی از جانب مجید کمال نژاد انجام گرفت که با استناد به آن حمید ناصر ترابی با اسم […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی مراسمی با حضور مدیر منطقه، مسئولین عرصه اداره کل سرمایه شهرداری کرج و هیات همراه و مسئولین نظارتی حراست و بازرسی، آیین تودیع و معارفه مدیرعامل اداره برنامه ریزی شهرداری منطقه  برگزار شد.

این آیین با استناد به صدور حکمی از جانب مجید کمال نژاد انجام گرفت که با استناد به آن حمید ناصر ترابی با اسم مدیرعامل برنامه ریزی و سرمایه انسانی جانشین خانم غلامی، شد.

مدیر منطقه ۹شهرداری کرج در این مراسم، ضمن خیر مقدم به حاضرین و تقدیر از تلاش های مدیر سابق سری،  گفت: عرصه معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی در شهرداری حاوی مکان والا و مهمی است و افرادی که در این حیطه فعالیت می کنند می بایست از درایت و آگاهی بالایی دارا باشند.

سیدرضا مساعد، تلاش های خانم غلامی و پرسنل  تحت مدیریت ایشان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: اعمال ارزشمندی چون تدوین برنامه یکساله، بازنگری در ساختار سازمانی منطقه، امور افزایش روش و شیوه ها و به علاوه از طرف دیگر اصولی سازی روند تعریف برنامه ها در شهرداری و پیشرفت آموزش و پژوهش در منطقه ۹ از ارزش مخصوصی دارا است که به وسیله تیم سرکار خانم غلامی به انجام رسید.

مدیر منطقه ۹ تاکید کرد: بر آنیم تا سری ای خادم ،کارا ، خودکفا و پاسخگو داشته باشیم و برای این امر همراهی و هم کاری تمام سری ضروری است.

مساعد با اشاره به فعالیت ها و عملکرد اداره برنامه ریزی و نیروی انسانی شهرداری منطقه اظهار داشت: در طول دوران خدمت خود در شهرداری با استناد به برنامه ریزی استراتژیک و در راستای پیشرفت پایدار منطقه  با سود گیری از تمام ظرفیت های فنی شهرداری درمقایسه با انجام فعالیت ها و ماموریت های خود اقدام نموده ایم.

وی اضافه کرد: از مهم ترین فعالیت های انجام گرفته می توان به تدوین برنامه کاری یکساله ۹۶، تدوین برنامه  های واحد های مختلف با استناد به دستور کاری سال تازه، استقرار سیستم ارزیابی عملکرد، تعریف و ابلاغ مهم های پیشرفت پایدار، استقرار سیستم ارزیابی و پایش یکپارچه و تبیین برنامه ها، مهم ها و استاندارد ها و به علاوه از طرف دیگر پایش مستمر معلومات شهرداری با استناد به محور های اقتصاد مقاومتی، اجرا نظام جامع پیشنهادات و ایجاد شورای راهبردی در منطقه اشاره نمود.

وی اظهار داشت: سری مدیریت برنامه و بودجه با اسم یکی از حساس ترین واحدها در برنامه ریزی تاثیر مستقیمی بر عملکرد شهرداری دارد و در این عرصه با استناد به تعهد، مسولیت پذیری  و تجربه خوبی که از  آقای ناصر ترابی سراغ داریم این امیدواری می باشد در انجام وظایف محوله بیش از قبل بیننده پیشرفت و موفقیت باشیم.
 
در انتهای مراسم حمید ناصر ترابی  با اسم سرپرست اداره برنامه ریزی و نیروی انسانی منطقه ۹ معرفی شد و از زحمات سرکار غلامی گزنی  تقدیر و تشکر گردید.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات