کد خبر : 4810
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مدیرکل حراست شهرداری کرج تودیع و معارفه شد بسته هستند
297 views بازدید

مدیرکل حراست شهرداری کرج تودیع و معارفه شد

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بعد از ظهر امروز در نشست شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری کرج، علی ترکاشوند شهردار این کلانشهر عنوان کرد: طی حکمی از جانب استاندار البرز، مهران عسگری به سوی سرپرست اداره حراست این ابزار منصوب شده است. شهردار کرج در نشست شورای برنامه ریزی این ابزار که با حضور قائم مقام شهردار، معاون مالی اقتصادی، مدیران عامل […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بعد از ظهر امروز در نشست شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری کرج، علی ترکاشوند شهردار این کلانشهر عنوان کرد: طی حکمی از جانب استاندار البرز، مهران عسگری به سوی سرپرست اداره حراست این ابزار منصوب شده است.

شهردار کرج در نشست شورای برنامه ریزی این ابزار که با حضور قائم مقام شهردار، معاون مالی اقتصادی، مدیران عامل سازمان های تابعه، مدیران جاهای و مدیران ستادی  برگزار شد، گفت: نقش عرصه های نظارتی در ابزار ها، درمقایسه با دیگر عرصه ها پرنگ تر است که حراست از نمونه این بخش های نظارتی بشمار می آید.

ترکاشوند با اشاره به حساسیت کار عرصه های نظارتی با استناد به انتظارات مردم از نهادها و دستگاهها، اظهار داشت: حرکت حراست در سری های اداری بطور کلی در چارچوب قانون است که در این عرصه اداره کل حراست شهرداری کرج طی چهار سال قبلی بر آن بوده تا با استناد به قانون؛ اعتلای باورهای ایمانی، آرامش، امنیت، جلوگیری از تخلفات را در محیط کاری ایجاد کند و در این مسیر هم موفق حرکت کرده است.

این مسئول ارشد شهری پیشتر از تلاش های بی دریغ و بی بدیل سعید قدسیان در سمت مدیرکل حراست شهرداری کرج در زمات تصدی تقدیر کرد و مهران عسگری را بعنوان سرپرست این منصب معرفی نمود.

بنفشه سادات آقایی

حراست مدیرکل شهرداری کرج تودیع معارفه

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات