کد خبر : 2365
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مردم و مدیران در مسیر تحقق شعار ملی سال حرکت کنند بسته هستند
22 views بازدید

مردم و مدیران در مسیر تحقق شعار ملی سال حرکت کنند

کد نوشته : ۵۶۸۳۹ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵-۱۲:۲۵غلامرضایی:مردم و مدیران در مسیر تحقق شعار ملی سال حرکت کنند مدیرعامل کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مردم و مدیران در سال ۹۶ در مسیر تحقق شعار ملی سال حرکتی شتابان داشته باشند و از این گذر کشور را در مسیر دستیابی به پیشرفت یافتگی هدایت کنند. حجت اله غلامرضایی در […]

کد نوشته : ۵۶۸۳۹
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵-۱۲:۲۵
غلامرضایی:
مردم و مدیران در مسیر تحقق شعار ملی سال حرکت کنند

مدیرعامل کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مردم و مدیران در سال ۹۶ در مسیر تحقق شعار ملی سال حرکتی شتابان داشته باشند و از این گذر کشور را در مسیر دستیابی به پیشرفت یافتگی هدایت کنند.


حجت اله غلامرضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با تبریک سال تازه به محضر شهروندان به ویژه خانواده های معظم شهداء، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با نگرش و راهبرد حکمیانه خود سال ۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغالزایی» نامگذاری کردند و ان شاء الله که سال تازه با گشایش های اقتصادی برای کشورمان همراه خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه شهرداریها نیز به سهم خود برای رونق تولید و اشتغالزایی مسئولیت دارند، تصریح کرد: در صورتی که فصل هزینه های عمرانی شهرداریها به درمقایسه با هزینه های جاری و اداری افزایش بیشتری داشته باشد، به همان نسبت تعداد بیشتری برنامه برای واگذاری به پیمانکاران بخش خصوصی تعریف و عملیاتی می شود و اشتغالزایی هرچه بیشتر را برای جوانان در جستجوی خواهد داشت.

 

به گفته این مسئول شهری، شعار ملی سال با همایش و سخنرانی های تکراری محقق نمی شود و باید در عرصه اقدام و رفتار برای تحقق منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی آستین همت بالا بزنیم و کشورمان را در مسیر فتح قله های رفیع پیشرفت و پیشرفت یافتگی قرار دهیم.

 

 شهردار سابق مهرشهر اذعان داشت: دوره چهارم مدیریت شهری کرج در رفتار به سیاست های اقتصاد مقاومتی سنگ تمام گذاشت و بیننده بودیم که دهها برنامه کلان عمرانی و خدماتی طی ۴ سال واپسین استارت زده شد و به سود برداری رسید و در سال ۹۶ نیز این مسیر خطیر تداوم خواهد داشت.

 

مدیرعامل کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج در قسمت پایانی سخنانش با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی از مسیر ارتقاء سود وری سازمانی، بهره برداری از ظرفیت نخبگان و توجه به سه اصل سرعت، دقت و کیفیت عبور می کند، گفت: امروز لحظه آزمون و خطا نیست و باید با استفاده حداکثری از ظرفیتها و منابع مالی و انسانی، به سمت پیشرفت زیرساختها، محرومیت زدایی و افزایش سرانه های خدماتی و شهری گام برداریم.


مرتضي اكبري

حجت اله غلامرضایی شورای شهر کرجلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات