کد خبر : 5756
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۰۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مرمت و لکه گیری ۱۰ هزار مترمربع از معابر منطقه ۴ شهرداری کرج بسته هستند
37 views بازدید

مرمت و لکه گیری ۱۰ هزار مترمربع از معابر منطقه ۴ شهرداری کرج

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج همزمان با فرارسیدن فصل بارش و در راستای تسهیل تردد شهروندان، عرصه عمران منطقه ۴ شهرداری این کلانشهر، با بهره برداری از هزار و ۴۰۰ تن آسفالت عملیات مرمت و لکه گیری را در سطح معابر منطقه اجرایی کرد. مرمت و لکه گیری بلوار ولیعصر (عج)، پل سوم خرداد، اختر آباد، حسین آباد، کوی توانیر، فاز ۴ مهرشهر […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج همزمان با فرارسیدن فصل بارش و در راستای تسهیل تردد شهروندان، عرصه عمران منطقه ۴ شهرداری این کلانشهر، با بهره برداری از هزار و ۴۰۰ تن آسفالت عملیات مرمت و لکه گیری را در سطح معابر منطقه اجرایی کرد.

مرمت و لکه گیری بلوار ولیعصر (عج)، پل سوم خرداد، اختر آباد، حسین آباد، کوی توانیر، فاز ۴ مهرشهر از نمونه اعمال منطقه ۴ شهرداری کرج در عرصه ساماندهی آسفالت معابر است و این مهم در دیگر خیابان های فرعی منطقه نیز محقق شده است.

خوب سازی معابر، شامل پیاده روها و دیگر اماکن عمومی هم در منطقه ۴ شهرداری کرج طی دو ماهه واپسین  با رقمی بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال صورت گرفته است که شامل خوب سازی و اصلاح رفیوژهای محدوده فاز ۴ مهرشهر بلوار گلها و پل سردخانه، بلوار امامزاده طاهر (ع)، بلوار ارم ورودی خیابان افشار و بلوار شهرداری می شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات