کد خبر : 5687
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰:۴۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مرکز خلاقیت علمی کاربردی و صنایع وابسته شهرداری کرج اجرا شد بسته هستند
14 views بازدید

مرکز خلاقیت علمی کاربردی و صنایع وابسته شهرداری کرج اجرا شد

مرکز خلاقیت علمی کاربردی و صنایع وابسته شهرداری کرج اجرا شد مدیرعامل دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج از اجرا مرکز خلاقیت علمی – کاربردی و صنایع وابسته به این مرکز با نیت خدمات رسانی و تسهیل در ایجاد کمپانی های فن آور و تجاری سازی فرضیه های نوآورانه و عملی دانشجویان در استان اطلاع داد. علیرضا رحیمی در گفتگو با اداره کل […]


مرکز خلاقیت علمی کاربردی و صنایع وابسته شهرداری کرج اجرا شد

مدیرعامل دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج از اجرا مرکز خلاقیت علمی – کاربردی و صنایع وابسته به این مرکز با نیت خدمات رسانی و تسهیل در ایجاد کمپانی های فن آور و تجاری سازی فرضیه های نوآورانه و عملی دانشجویان در استان اطلاع داد.

علیرضا رحیمی در گفتگو با اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، لحظه افتتاح و اجرا این مرکز را انتهای شهریورماه سال جاری ذکر کرد و اضافه کرد: افتتاح این بخش برای بار نخست در سطح مراکز علمی کاربردی استان انجام گرفته است.

رحیمی، با اشاره به نرخ بیکاری ۱۳٫۶ در استان البرز گفت: پیش بینی میکنیم با تقویت این گونه مراکز در دیگر دانشگاه ها و کانون های آموزشی بیننده ایجاد تغییراتی در مهم های نرخ بیکاری استان در صنایع مرتبط باشیم.

مدیرعامل مرکز علمی- کاربردی شهرداری کرج، مرکز خلاقیت را تشکیل شده از ۱۰ هسته و ۸ گروه ذکر کرد که از میان دانشجویان واساتید مرکز علمی کاربردی شهرداری انتخاب شده اند.

وی ادامه داد: مرکز خلاقیت با استناد به رشته های معرفی شده، با کمپانی ها و سازمان های مرتبط در عرصه های خدمات شهری،حمل و نقل شهری، زیباسازی و بازیافت در تعامل خواهد بود.

مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج با استفاده از ۲۲۰ مدرس و ۱۸۰۰ دانشجو، در ۹ گروه آموزشی شامل حقوق، حسابداری، حریق نشانی، فن آوری معلومات، معماری، عمران، شهرسازی و روابط عمومی و مفاهیم پایه را به دانشجویان معرفی میکند.

دانشگاه مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج مرکز خلاقیت

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات