کد خبر : 5792
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مسیر غرب به شرق بلوار ماهان شرقی بازگشایی شد بسته هستند
29 views بازدید

مسیر غرب به شرق بلوار ماهان شرقی بازگشایی شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد افضلی گفت: پیرو بازدیدهای انجام شده با همراهی مدیرعامل پلیس راهور شهرستان کرج و مدیر منطقه ۸ این ابزار از بلوار ماهان شرقی، اعمال ضروری برای اصلاح هندسی این معبر شروع شد و هم اینک بیننده بازگشایی مسیر غرب به شرق بلوار ماهان شرقی هستیم. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: بازگشایی این مسیر […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد افضلی گفت: پیرو بازدیدهای انجام شده با همراهی مدیرعامل پلیس راهور شهرستان کرج و مدیر منطقه ۸ این ابزار از بلوار ماهان شرقی، اعمال ضروری برای اصلاح هندسی این معبر شروع شد و هم اینک بیننده بازگشایی مسیر غرب به شرق بلوار ماهان شرقی هستیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: بازگشایی این مسیر در حد فاصل میدان جمهوری تا خیابان استانداری انجام شده است و هدف از این عملیات در بلوار ماهان شرقی، رفع نقاط پرحادثه و پر ترافیک شهر است.

افضلی با بیان اینکه شناسایی گره های ترافیکی در معابر جاهای ۱۰ گانه شهرداری کرج، یکی از اولویت های این معاونت است، گفت: بر آنیم تا با اجرای برنامه های اصلاح هندسی، جریان ترافیک در سطح شهر را روان سازیم و رضایتمندی شهروندان را پیشرفت دهیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات