کد خبر : 6343
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مشکلات اهالی منطقه ۴ کرج مرتفع شد بسته هستند
12 views بازدید

مشکلات اهالی منطقه ۴ کرج مرتفع شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری شهردار کلانشهر کرج، عنوان کرد: تدوین اجرا ملاقات های مردمی مسجد محور با نیت اتخاذ تصمیم های کاربردی و اصولی به منظور رفع مشکلات و دغدغه های مطرح شده از جانب شهروندان و ارتقاء سطح خدمت رسانی عرصه های تحت پوشش شهرداری، برگزار می شود. وی، تسریع درتملک املاک واقع درطرح تعریض بلوار ولیعصر(عج) و […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری شهردار کلانشهر کرج، عنوان کرد: تدوین اجرا ملاقات های مردمی مسجد محور با نیت اتخاذ تصمیم های کاربردی و اصولی به منظور رفع مشکلات و دغدغه های مطرح شده از جانب شهروندان و ارتقاء سطح خدمت رسانی عرصه های تحت پوشش شهرداری، برگزار می شود.

وی، تسریع درتملک املاک واقع درطرح تعریض بلوار ولیعصر(عج) و رسیدگی به تنظیف و پاکسازی معابر و ساماندهی دستفروشان را از خواسته های اصلی شهروندان این منطقه در طول این دیدار عنوان کرد.

جواب به مطالبات اهالی حسین آباد در ملاقات مردمی شهردار کرج

ساماندهی دستفروشان و رفع دغدغه های سدمعبر و بهسازی روشنایی در پیاده روها  از نمونه اقداماتی می باشد که بعد از دیدار مردمی شهرداردر منطقه ۴ کرج صورت گرفت.

نصب چراغ راهنمایی و رانندگی در تقاطعات، ترمیم و مرمت آسفالت معابر و رفع  معضل ترافیک به علاوه از طرف دیگر نظافت و رفت و روب هر روزه از دیگر اقداماتی است طی درخواست های شهروندان اجرایی شده است.

 به علاوه از طرف دیگر در طول این دیدار گسترش تعداد سطل های زباله مکانیزه در سطح منطقه نیز با استناد به مطالبات مردم در ملاقات مردمی شهردار کلانشهر کرج انجام شد تا بتوان از این طریق خدمات شایسته ای را به ساکنان معرفی داد و رضایتمندی آنها را جلب کرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات