کد خبر : 3506
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای معاون استاندار البرز بر سود گیری ازظرفیتهای گردشگری استان تاکید کرد بسته هستند
19 views بازدید

معاون استاندار البرز بر سود گیری ازظرفیتهای گردشگری استان تاکید کرد

وی ادامه داد: مسئله جذب توریست از الویت های مهم البرز شمرده می شود که براین اساس، با شناسایی و تقویت ظرفیتهای گردشگری می توان عرصه پیشرفت اقتصادی را در این استان ممکن کرد. حدادپور گفت: جاده چالوس یکی از جاذبه های مهم توریستی به حساب می آید که تمام تلاشها برای بسترسازی ضروری جهت استفاده هرچه بیشتر گردشگران در حال انجام است. وی تاکید […]

وی ادامه داد: مسئله جذب توریست از الویت های مهم البرز شمرده می شود که براین اساس، با شناسایی و تقویت ظرفیتهای گردشگری می توان عرصه پیشرفت اقتصادی را در این استان ممکن کرد.

حدادپور گفت: جاده چالوس یکی از جاذبه های مهم توریستی به حساب می آید که تمام تلاشها برای بسترسازی ضروری جهت استفاده هرچه بیشتر گردشگران در حال انجام است.

وی تاکید کرد: اجرا صنعت گردشگری در استانها به دلیل اشتغالزایی از ارزش بالایی دارا است از این جهت این مهم بصورت ویژه در البرز مورد استقبال قرار گرفته است.

حدادپور اضافه کرد: وجود شرایط اقلیمی خوب و قرارگرفتن البرز بر سرراه بسیاری از استانهای کشور و استفاده بسیاری از گردشگران از محورهای ارتباطی این استان ضرورت توجه به صنعت گردشگری را دو چندان کرده است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است: پیشرفت حمل و نقل ریلی، هماهنگی تورهای گردشگری، اجرای برنامه آمایش گردشگری و تلاش برای اجرای برنامه جامع گردشگری از نمونه موضوعات مطروحه در این نشست بود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات