کد خبر : 4007
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۲۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای معاون امور صنایع و معادن سازمان معدن و تجارت … بسته هستند
8 views بازدید

معاون امور صنایع و معادن سازمان معدن و تجارت …

 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته فارس:افشار فتح‌الهی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توجه به رفع مشکلات صنایع و معرفی خدمات به آنان به منظور پیشرفت و پیشرفت آنان یکی از مهمترین برنامه‌های ما در سال جاری است. وی ادامه داد: یکی از اعمال تشویقی ما معرفی و تجلیل از واحدهای نمونه در این استان […]


 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته فارس:افشار فتح‌الهی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توجه به رفع مشکلات صنایع و معرفی خدمات به آنان به منظور پیشرفت و پیشرفت آنان یکی از مهمترین برنامه‌های ما در سال جاری است.


وی ادامه داد: یکی از اعمال تشویقی ما معرفی و تجلیل از واحدهای نمونه در این استان است که در این راستا و با استناد به تمهیدات اندیشیده شده ۱۰ واحد نمونه در این استان طی مراسمی معرفی و تجلیل خواهند شد.


این مسئول با بیان اینکه ایجاد محیط رقابت سالم در بین صنایع یکی مهمترین اقداماتی است که می‌توانیم در مسیر پیشرفت و پیشرفت صنایع انجام دهیم، گفت: با بهره برداری از این فضاهای نبردی می‌توانیم بیننده تولیدات بیشتر، ‌ارتقای توانمندی‌ها و به علاوه از طرف دیگر پیشرفت صنایع باشیم.  


وی اضافه کرد: با پیشرفت و پیشرفت صنایع بیننده ارتقای محیط اشتغال و به علاوه از طرف دیگر گسترش تولیدات صنایع نیز خواهیم بود.


 


*اجرا کنفرانس توانمندی‌های صنایع و معدن استان البرز


 


فتح الهی در بخشی دیگر ازسخنان خود از اجرا کنفرانس توانمندی‌های صنایع و معدن البرز در تیر ماه اطلاع داد و گفت: براساس تمهیدات انجام شده این کنفرانس ‌هشتم تا دهم تیر در سازمان صنعت و معدن استان برگزار می‌شود.


وی ادامه داد: به علاوه از طرف دیگر در هفته گرامیداشت صنعت و معدن نیز چند واحد صنعتی افتتاح خواهد شد.


پیشتر این نشست به علاوه از طرف دیگر مرتضی سلطانی مدیرعامل خانه صنعت و معدن استان البرز نیز طی سخنانی از اجرا تور صنعت‌گری اطلاع داد و گفت: این تور ویژه خبرنگاران و اساتید دانشگاه خواهد بود که گامی بنیادی در جهت آشنایی هرچه بیشتر خبرنگاران و دانشگاهیان با فعالیت‌های صنایع مختلف در این استان است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات