کد خبر : 6357
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای معاون مالی اقتصادی منطقه ۹ کرجمعارفه شد بسته هستند
10 views بازدید

معاون مالی اقتصادی منطقه ۹ کرجمعارفه شد

معاون مالی اقتصادی منطقه ۹ کرج معارفه شد طی مراسمی با حضور جانشین معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج، مدیر منطقه ۹ کرج و جمعی از مسئولین واحد ها، نوشین عظیمی آزاد با اسم معاون مالی و اقتصادی منطقه ۹ شهرداری کرج معارفه شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این مراسم نوشین عظیمی آزاد با اسم معاون تازه مالی […]


معاون مالی اقتصادی منطقه ۹ کرج معارفه شد

طی مراسمی با حضور جانشین معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج، مدیر منطقه ۹ کرج و جمعی از مسئولین واحد ها، نوشین عظیمی آزاد با اسم معاون مالی و اقتصادی منطقه ۹ شهرداری کرج معارفه شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این مراسم نوشین عظیمی آزاد با اسم معاون تازه مالی و اقتصادی منطقه ۹ شهرداری کرج معرفی و سید جواد موسوی از سمت خود تودیع شد.

عباس حق محمدلو، مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج  در این مراسم گفت: تغییر در دستگاهها و سازمانها به معرفی خدمات مطلوب به شهروندان و ممکن آوردن بسترهای پیشرفت و آبادانی کمک می کند.

این مسئول اضافه کرد: تلاش می شود درآمدهای پایدار در شهرداری با نوسانات مارکت مسکن از لحاظ درآمدها دچار سخت نشود.

وی با اشاره به اعمال صورت گرفته از جانب سید جواد موسوی در منطقه طی دوران تصدی شیوه و عملکرد وی درخصوص خدمت رسانی به شهروندان منطقه را مثبت ارزیابی کرد و برای عظیمی آرزوی  موفقیت کرد.

احمد رضا جمشیدی، جانشین معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج نیز در این مراسم با قدردانی از عملکرد مطلوب موسوی  اظهار داشت: آزمایشات ارزنده، سلامت و دقت نظر، بستر افزایش و ارتقای این عرصه را ممکن کرد.

وی گفت: امید می رود با حضور معاونت تازه این واحد، بیننده استمرار این روند در منطقه ۹ کرج با استناد به حساسیت ویژه و رابطه تنگاتنگ با زندگی شهروندان باشیم.

جانشین معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج در انتهای اظهارداشت: نگاه و نگاه ما در این عرصه صیانت و حفظ ارزشهای اسلامی و کرامت از پرسنل خدوم شهرداری است.


 

تودیع معارفه منطقه ۹ شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات