کد خبر : 6368
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰:۴۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای معاون مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج منصوبشد بسته هستند
11 views بازدید

معاون مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج منصوبشد

معاون مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج منصوب شد طی آئینی مراسم معارفه معاون مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج باحضور جمشیدی قائم مقام معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج، امیر حسین کاظمینی مدیر منطقه، مسئولین نظارتی، معاونین و جمعی از مسئولین داخلی منطقه ۴ شهرداری کرج برگزار شد . به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، کاظمینی مدیر منطقه […]


معاون مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج منصوب شد

طی آئینی مراسم معارفه معاون مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج باحضور جمشیدی قائم مقام معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج، امیر حسین کاظمینی مدیر منطقه، مسئولین نظارتی، معاونین و جمعی از مسئولین داخلی منطقه ۴ شهرداری کرج برگزار شد .

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، کاظمینی مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج ضمن عرض خیر مقدم به علی خوشگرد، معاون مالی اقتصادی تازه منطقه، از زحمات محمد رضا زاده نور تقدیر کرد و گفت: از لحظه حضور زاده نور در معاونت مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج، بیننده اتفاقات خوب، عملکرد مطلوب و معرفی محاسبه موفقیت آمیز و موفق به کسب مقام اول درآمدی در ماههای واپسین بوده ایم.

این مسئول پیشتر ضمن تشکر از زحمات بی شائبه زاده نور ، برای ایشان در سمت تازه با اسم  مدیر کل سود شهرداری کرج آرزوی توفیق نمود .
 
وی  اظهار داشت: اطمینان کامل دارم زاده نور الگوی مناسبی برای همه پرسنل در عرصه های ایجاد نیک، سعه صدر و تکریم ارباب رجوع بوده و تمام تلاش خود برای ایجاد تعامل با همکاران و ارباب رجوعان را استفاده و وجدان کاری، عدالت، صداقت وخدمت را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار داده و همه تلاش خویش را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار بسته و پیوسته شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج نموده است.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج در این نشست با اشاره به سوابق و کارنامه مثبت علی خوشگرد در عرصه معاونت خدمات شهری شهرداری کرج  گفت: یقین دارم با حضور وی تمامی امورات تکریم ازباب رجوع ، روان سازی در پاسخگویی و انجام امورات محوله در اسرع وقت، مثل گذشه به نحو مطلوب انجام خواهد شد.
 
جمشیدی قائم مقام معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج نیز از زاده نور با اسم یکی از نیروهای ارزشی  در عرصه معاونت مالی و اقتصادی یاد کرده و از زحمات ایشان در منطقه ۴  قدر دانی کرد و ضمن آرزوی توفیق برای خوشگرد درسمت معاون مالی و اقتصادی منطقه ۴ شهرداری کرج  ورود وی را به این عرصه تبریک گفت.

پیشتر زاده نور هم ضمن عرض خیر مقدم به جمشیدی و آرزوی موفقیت برای خوشگرد از هم کاری همه جانبه کاظمینی و همراهی همکاران در جهت پیبشبرد اهداف تعریف شده و جذب حداکثری بودجه گفت: با بهره برداری از انعطاف در قانون بدون پایین پا گذاشتن قانون و با بهره برداری از تعامل قادر ایم  در جهت تحقق معرفی خدمات هرچه بیشتر که از وظایف ذاتی شهرداری می باشد، گامهای مثبتی برداریم.

خوشگرد معاون مالی و اقتصادی تازه منطقه هم گفت: امیدوارم با رهنمودهای کاظمینی مدیر منطقه و هم کاری و همراهی همکاران رهروی زاده نور باشم و تمام تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف پیش بینی شده سری به کار خواهم بست.
 
درپایان با اهدای لوح و هدیه ای از زحمات زاده نور در سمت معاونت مالی و اقتصادی منطقه ۴ تقدیر شد.

تودیع معارفه منطقه ۴ شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات