کد خبر : 5251
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر، هدف عمده عرصه سرمایه گذاری شهرداری کرج باشد بسته هستند
7 views بازدید

معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر، هدف عمده عرصه سرمایه گذاری شهرداری کرج باشد

رضاپور تاکید کرد:معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر، هدف عمده عرصه سرمایه گذاری شهرداری کرج باشد معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج از آمادگی کامل مدیریت شهری کرج به منظور هم کاری اکتیو با بخش خصوصی اطلاع داد و اذعان داشت: عرصه هم کاری ها باید فرصت های سرمایه گذاری را به روش بسته های پیشنهادی در دست صاحبان سرمایه قرار دهد. محمد […]

رضاپور تاکید کرد:
معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر، هدف عمده عرصه سرمایه گذاری شهرداری کرج باشد

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج از آمادگی کامل مدیریت شهری کرج به منظور هم کاری اکتیو با بخش خصوصی اطلاع داد و اذعان داشت: عرصه هم کاری ها باید فرصت های سرمایه گذاری را به روش بسته های پیشنهادی در دست صاحبان سرمایه قرار دهد.

محمد رضا رضاپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: کلانشهر کرج با کمبود زیرساخت ها و قابلیت ها رفاهی، درمانی، فرهنگی، ورزشی و آموزشی روبه رو است که با استناد به منابع محدود دولتی و شهری، هم کاری حقیقی و اکتیو بخش خصوصی، می تواند باعث برداشتن گام های موثری در عرصه رفع محرومیت ها باشد.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج اظهار داشت: مردم و مدیران باید برای تحقق مبانی و سیاست های «اقتصاد مقاومتی» تلاش کنند چرا که اقتصاد مقاومتی با ورود جدی مردم به صحنه اقتصاد شهری جلوه عینی پیدا می کند و بدین خاطر، باید شرایط و فضا را برای جلب هم کاری بخش خصوصی مهیا تولید.

رضاپور ادامه داد: هم اینک عمده درآمدهای شهرداری ها از روش منابع ناپایدار تامین می شود که این امر مانع از رسیدن به منافع حقیقی شهر و شهروندان می باشد و در بلند مدت به تضییع حقوق شهروندی و به بار آوردن خسارت های جبران ناپذیر منتهی می گردد.

این مسئول گفت: با این شرایط مدیریت شهری کرج برآن است تا از پتانسیل ها و جاذبه های ضروری برای سرمایه گذاری بخش خصوصی بهره ببرد و فرصت های سرمایه گذاری در شهر را به خوبی اطلاع رسانی نماید چرا که پیشرفت هم کاری های همگانی و به صحنه کشاندن بخش خصوصی ممکن ساختن زیرساخت های ضروری را می طلبد.

ایشان در انتهای خاطر نشان کرد: با خدمات رسانی مدیران ارشد استانی، شهرستانی و شهری سری مدیریت شهری کرج  می تواند در عرصه جلب هم کاری بخش خصوصی و تحقق مبانی اقتصاد مقاومتی موفق رفتار کند و با سرعت و شتاب بالا به سوی رونق، آبادانی و محرومیت زدایی حرکت نماید و ضروری است این راه حل به طرز جد و مستمر در مسیر پیش روی مدیران ذیربط قرار گیرد .

بنفشه سادات آقایی

هدف عمده سرمایه گذاری شهرداری کرج معرفی پتانسیل

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات