کد خبر : 6603
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰:۵۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب همزمان با ۲۲ بهمن بسته هستند
10 views بازدید

معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب همزمان با ۲۲ بهمن

معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب همزمان با ۲۲ بهمن مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب همزمان با ۲۲ بهمن اطلاع داد. سید علی اکبر میر وکیلی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب در ۲۲ بهمن اظهار داشت: در عرصه سبک زندگی سالم سرفصل ها و مهم […]


معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب همزمان با ۲۲ بهمن

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب همزمان با ۲۲ بهمن اطلاع داد.

سید علی اکبر میر وکیلی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به معرفی ۱۰۰ عنوان کتاب در ۲۲ بهمن اظهار داشت: در عرصه سبک زندگی سالم سرفصل ها و مهم های اصلی را احصا کردیم و در شکل ۱۰۰ عنوان کتاب معرفی خواهیم کرد.

وی گفت: این ۱۰۰ عنوان کتاب در عرصه سبک زندگی سالم و شهروندی توزیع خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج خاطر نشان کرد: معرفی مرکز افزایش صنایع فرهنگی که کار مشترکی از شهرداری کرج، معاونت علم و تکنولوژی و دانشگاه شریف است در این روزهای صورت می گیرد.

وی ادامه داد: از اهداف این مرکز افزایش و کشف استعداد ها است به علاوه از طرف دیگر در صدد هستیم با در دست گذاشتن دفاتر و آموزش های رایگان درمقایسه با ایجاد کمپانی های دانش بنیان اقدام کنیم.

سید علی اکبر میروکیلی تصریح کرد: امید است در این مراکز گامی در جهت پرورش جوانان خلاق و پیشرفت اشتغال و سود زایی، در راستای اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری برداریم.

فرهنگی معرفی کتاب

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات