کد خبر : 6292
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۷:۵۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای منابع درآمدی پایدار در سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج ایجاد می شود بسته هستند
14 views بازدید

منابع درآمدی پایدار در سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج ایجاد می شود

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نشست تبیین بودجه سال ۹۷ در سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با حضور مدیرعامل و معاونین و روسای ادارات سازمان برگزار شد و در این نشست بر ایجاد منابع  در آمدی پایدار در سال ۹۷ و تحقق بودجه ۹۶ تا انتهای سال تاکید شد. مدیرعامل سازمان در این نشست به اجرا منابع در آمدی پایدار در عرصه مدیریت […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نشست تبیین بودجه سال ۹۷ در سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با حضور مدیرعامل و معاونین و روسای ادارات سازمان برگزار شد و در این نشست بر ایجاد منابع  در آمدی پایدار در سال ۹۷ و تحقق بودجه ۹۶ تا انتهای سال تاکید شد.

مدیرعامل سازمان در این نشست به اجرا منابع در آمدی پایدار در عرصه مدیریت پسماند و فراخوان برنامه های مشارکتی در عرصه های مختلف اشاره نمود و اضافه کرد: برنامه های مختلف در حال بررسی و پیگیریست و سازمان در جستجوی برنامه های برد برد است.

معاون اداری و مالی سازمان نیز در این نشست به معرفی گزارش در عرصه های مالی سازمان پرداخت و و در باب چگونگی در آمد پایدار در سازمان برنامه هایی را مطرح کرد.

سعیدی کیا در انتهای به ستاد بحران شهرداری کرج اشاره نمود و اضافه کرد: با استناد به این که سازمان با اسم متولی تامین ماشبن آلات و ابزارهای در مواقع بحران است؛ بودجه ای در سال آتی به منظور  گسترش ابزارهای و اعمال ضروری مقرر کرده خواهد شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات