کد خبر : 6355
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۸:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای منطقه ۹ کرج میزبان هشتمین مرحله از برنامه افزایش نگهداشت شهر می شود بسته هستند
10 views بازدید

منطقه ۹ کرج میزبان هشتمین مرحله از برنامه افزایش نگهداشت شهر می شود

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، برنامه افزایش نگهداشت شهر روزهای جمعه در جاهای ۱۰ گانه کرج اجرا می شود به این صورت که هر جمعه یک منطقه به وسیله تمام جاهای پاکسازی می شود. در این برنامه بهسازی و پیشرفت محیط سبز، رنگ آمیزی جداره های شهری، زیباسازی دیداری، معرفی خدمات شهری، تنظیف معابر و خیابان ها و دیگر خدمات مدیریت شهری انجام […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، برنامه افزایش نگهداشت شهر روزهای جمعه در جاهای ۱۰ گانه کرج اجرا می شود به این صورت که هر جمعه یک منطقه به وسیله تمام جاهای پاکسازی می شود.

در این برنامه بهسازی و پیشرفت محیط سبز، رنگ آمیزی جداره های شهری، زیباسازی دیداری، معرفی خدمات شهری، تنظیف معابر و خیابان ها و دیگر خدمات مدیریت شهری انجام می شود.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود در این برنامه تمام جاهای ۱۰ گانه، سازمان های مدیریت پسماند، سیما، منظر و محیط سبز شهری، حمل و نقل بار و مسافر شهری و فرهنگی و تمام معاونت ها هم کاری دارند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، این برنامه  سوم آذر از منطقه ۵ شهرداری کرج کلید خورد و بعد از آن جاهای ۲، ۱۱،۶، ۱۲، ۴، ۷ در اجرای برنامه قرار دریافت کردند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات