کد خبر : 5645
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای من زندانی نشدم بسته هستند
12 views بازدید

من زندانی نشدم

پاکبان خدمات شهری شهرداری کرج:من زندانی نشدم جعفر باقری – پاکبان منطقه ۱۱ شهرداری کرج اطلاع داد: حتی یک دقیقه هم در زندان نبودم. به نوشته اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، جعفر باقری در عرصه خبر تایید نشده زندانی شدن خود گفت: تمام اخبار مرتبط به زندانی شدن من که در طول چند روز واپسین در رسانه […]

پاکبان خدمات شهری شهرداری کرج:
من زندانی نشدم

جعفر باقری – پاکبان منطقه ۱۱ شهرداری کرج اطلاع داد: حتی یک دقیقه هم در زندان نبودم.

به نوشته اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، جعفر باقری در عرصه خبر تایید نشده زندانی شدن خود گفت: تمام اخبار مرتبط به زندانی شدن من که در طول چند روز واپسین در رسانه های جمعی و پایگاه های خبری مجازی، بازنشر داده شده، بطور کلی کذب است.
 
وی گفت: من کارگر خدماتی پیمانکاری هستم که در منطقه ۱۱ کرج اکتیو است. به بهانه هایی در لحظه انجام کار، دچار سانحه شده و بعد از مدتی از کار، برکنار شدم و جریان بیکاری من ادامه داشت تا اینکه دکتر نصیری، شهردار تازه کرج، خودش دستور پیگیری مسئله مرا صادر کرد و حتی مرا به حضور پذیرفت و به علاوه از طرف دیگر دستور بازگشت بکار مرا صادر کردند.
 
وی اضافه کرد: به دلیل بیکاری، توان پرداخت اجاره خانه را نداشتم و چند ماه به همین منوال گذشت. صاحب خانه از من به دلیل عدم پرداخت اجاره خانه، شکایت کرد و در پی آن به کلانتری هدایت شدیم. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که با  قول مساعدت  یک فرد خیر و معرفی یک برگ چک بانکی،  مقرر شده تابدهی ام به صاحب خانه پرداخت شود.
 
حسین شریف کاظمی، شهردار منطقه ۱۱ کرج نیز با رد همه اخبار اعلام شده در خصوص  جعفر باقری گفت: وی حتی یک روز در زندان نبوده است.
 
وی گفت: با هماهنگی معاون خدمات شهر منطقه ۱۱ شهرداری کرج وقول مساعدت یک فرد خیر، بزودی محلی تازه برای اسکان و زندگی این کارگر خدمات شهری تامین و تغییر وی به منزل تازه صورت می پذیرد.

 

پاکبان خدمات شهری شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات