کد خبر : 5624
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای موقعیت بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری کرج بررسی شد بسته هستند
25 views بازدید

موقعیت بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری کرج بررسی شد

در کمیسیون بودجه شورای شهر کرج:موقعیت بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری کرج بررسی شد هفتمین نشست کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج به ریاست عباس زارع و حضور حداکثری عضو های کمیسیون تشکیل و درخواست پرسنل شهرداری مبنی بر رسیدگی به موقعیت بیمه تکمیلی کارکنان روی میز مذاکره قرار گرفت. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع در ابتدای […]

در کمیسیون بودجه شورای شهر کرج:
موقعیت بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری کرج بررسی شد

هفتمین نشست کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج به ریاست عباس زارع و حضور حداکثری عضو های کمیسیون تشکیل و درخواست پرسنل شهرداری مبنی بر رسیدگی به موقعیت بیمه تکمیلی کارکنان روی میز مذاکره قرار گرفت.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع در ابتدای نشست گفت: در کمال تاسف موجی از نارضایتی کارکنان شهرداری کرج از موقعیت پیش آمده در خصوص قطع پیمان بیمه تکمیلی این سری بوجود آمده است که در راستای تامین امنیت خاطر پرسنل در انجام امور درمانی و سلامت باید این سخت به هر میزان سریعتر مرتفع گردد.
 
ایشان پیشتر شهرداری را خطاب قرار داد و گفت: شهرداری نیز باید به تعهدات خود رفتار نماید و در خصوص پرداخت هایی که در تعهدات خویش بر عهده دارد در موعد مقرر به انجام رساند.
 
پیشتر محمد رضا رضاپور توضیحی کامل از روند اجرا مناقصه و انتخاب بیمه گر برای انعقاد پیمان بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری کرج داد.
 
در پی مذاکرات ذکر شده و بعد از بررسی هایی که از جانب عضو های شورای شهرو  صاحبنظران حقوقی صورت گرفت، مقرر شد شهرداری کرج به هر میزان سریعتر و با بهره برداری از ظرفیت مالی و معاملاتی اقدام به انتخاب بیمه گر و انعقاد پیمان جهت تامین نیازهای درمانی پرسنل نماید.
 
عباس زارع تاکید کرد: شهرداری یک سری بزرگ و پر جمعیت است که بلاتکلیفی موقعیت بیمه ای آن کار پسندیده ای نیست و باید حق الناس در موعد مقرر عملی شود.

بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات