به نوشته اخبار البرزبه نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، زرگر سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با اعلام این خبر اضافه کرد: بمنظور اجرای برنامه ضیافت در ماه مبارک رمضان ، توزیع برنج ، شکر، گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز به هزینه خوب انجام شد.

ایشان در این نشست  ضمن اینکه کلیه دستگاهها را ملزم به کنترل و نظارت بر مارکت کرد،گفت:در سه ماهه اول سال ۱۳۹۶ بیننده کاهش ۲۵ درصدی پرونده های تعزیری درمقایسه با سال قبلی بودیم.

درخلال این نشست اقتصادی، از مضامین مهم روشهای حفظ و کاهش هزینه گوشت قرمز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد سازمان میادین و فروشگاه های آن سازمان جهت توزیع گوشت هم کاری ضروری را داشته باشند . 

پیرامون همین مسئله مدیرکل دامپزشکی استان اطلاع داد: با استناد به نیاز مارکت به گوشت قرمز هر روزه از کشور ارمنستان حدوداً ۱۵ تن گوشت در لحظه ورود محموله ها از نوً تحت نظارت صاحبنظران دامپزشکی استان قرار گرفته و در مراکز منتخب سطح استان با هزینه خوب معرفی میگردد .

وی به علاوه از طرف دیگر خاطر نشان کرد:  این گوشت بصورت تازه و با کیفیت بالا در کشتارگاههای کشور ارمنستان تحت نظارت بهداشتی به وسیله صاحبنظران جمهوری اسلامی ایران ذبح شرعی می شود .

معاون اداره کل صنعت معدن و تجارت نیز  درخصوص نوسان هزینه کالاهای بنیادی در چندماه قبلی خبری معرفی کرد.

پیشتر مدیرکل تعزیرات حکومتی خبری از پرونده های تشکیل شده در روزهای ماه رمضان و واحدهای متخلف خبری معرفی کرد.

 

لینک منبع

برچسب ها: