کد خبر : 3135
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نتایج نهایی عرصه انتخابیه کرج/ نمایندگان حال حاضر در مجلس می مانند بسته هستند
14 views بازدید

نتایج نهایی عرصه انتخابیه کرج/ نمایندگان حال حاضر در مجلس می مانند

به نوشته سایتهای اینترنتی ؛ ایرانی فرماندار کرج و مدیرعامل عرصه انتخابیه مرکز استان البرز با اعلام این خبر گفت: عزیز اکبریان با ۱۴۸۲۱۸ و کسب ۲۶ ممیز ۷ صدم درصد آرا با اسم نفر در ابتدا از این عرصه انتخابیه راهی مجلس شد.با این شرایط محمد جواد کولیوند نیز با ۱۴۳۴۳۴ رای و کسب ۲۵ممیز ۸۸درصد آرا با اسم نفر دوم از این […]


به نوشته سایتهای اینترنتی ؛ ایرانی فرماندار کرج و مدیرعامل عرصه انتخابیه مرکز استان البرز با اعلام این خبر گفت: عزیز اکبریان با ۱۴۸۲۱۸ و کسب ۲۶ ممیز ۷ صدم درصد آرا با اسم نفر در ابتدا از این عرصه انتخابیه راهی مجلس شد.
با این شرایط محمد جواد کولیوند نیز با ۱۴۳۴۳۴ رای و کسب ۲۵ممیز ۸۸درصد آرا با اسم نفر دوم از این عرصه انتخابیه به مجلس راه یافت
با استناد به اعلام فرماندار کرج و مدیرعامل عرصه انتخابیه کرج، اشتهارد، فردیس وبخش آسارا کل آراء ماخوذه در این عرصه انتخابیه ۶۲۹۱۰۴ رای وتعداد آراء صحیح ۵۵۴۰۶۵ رای است.
با این شرایط نفرات سوم وچهارم در این عرصه انتخبیه که از راهیابی به مجلس بازماندند مردها ناصر حاجیان مطلق با ۱۰۶۹۵۱ رای و غدیر مهدوی با ۹۶۸۳۱ را هستند.
فرماندار ساوجبلاغ و مدیرعامل عرصه انتخابیه ساوجبلاغ ، نظر آباد وطالقان هم اطلاع داد :بعد از شمارش آرا محمود بهمنی با کسب ۵۰۱۰۵ رای با اسم نفر اول عرصه انتخابیه ساوجبلاغ و نماینده این عرصه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی معرفی شد.
حسین شاهوردی با کسب ۳۰۵۶۳ رای و علی حدادی با کسب ۲۶۷۸۴ رای پیشتر بیشترین آراء را در این عرصه انتخابیه به خود اختصاص دادند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات