کد خبر : 6106
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نحوه پاسخگویی به آراء دیوان عدالت به وسیله مدیران شهری کرج بررسی شد بسته هستند
24 views بازدید

نحوه پاسخگویی به آراء دیوان عدالت به وسیله مدیران شهری کرج بررسی شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج در این نشسته تخصصی عنوان کرد: مهمترین مسئله، رعایت اساس اصول شهرسازی و حقوقی در لحظه بررسی و تنظیم لایحه دفاعیه برای معرفی به دیوان عدالت اداری است. احدالله احمدی پرگو اضافه کرد: در لحظه بررسی آراء دیوان عدالت اداری، صاحبنظران حقوقی باید هم اصول شهرسازی و هم اصول حقوقی را در […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج در این نشسته تخصصی عنوان کرد: مهمترین مسئله، رعایت اساس اصول شهرسازی و حقوقی در لحظه بررسی و تنظیم لایحه دفاعیه برای معرفی به دیوان عدالت اداری است.

احدالله احمدی پرگو اضافه کرد: در لحظه بررسی آراء دیوان عدالت اداری، صاحبنظران حقوقی باید هم اصول شهرسازی و هم اصول حقوقی را در نظر بگیرند.

علیرضا عسگری، مدیرکل اداره حقوقی شهرداری کرج نیز در این نشست بر جدیّت پیگیری دفاعیه ها، چگونگی آراء صادره و نحوه جواب دهی با این موضوعات را تاکید کرد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است محور اصلی این نشست، بررسی استیفای حقوق مالکان و شهرداری در آراء صادره از جانب دیوان عدالت اداری و لایحه دفاعی شهرداری کرج بود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات