کد خبر : 4988
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نخبگان، برنامه های پیشرفت علمی در ساختارهای تخصصی مدیریت شهری را دیزاین کنند بسته هستند
6 views بازدید

نخبگان، برنامه های پیشرفت علمی در ساختارهای تخصصی مدیریت شهری را دیزاین کنند

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی حاج کاظم با بیان این نوشته اضافه کرد: در کرج قومیت های متعددی می باشد و این خود عرصه را برای حضور به هر میزان بیشتر نخبگان ممکن می کند. وی با اشاره به حضور مدال آوران ورزشی در استان البرز با بیان اینکه، این مهم از ظرفیت های این استان است، اظهارداشت: غیر از این در […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی حاج کاظم با بیان این نوشته اضافه کرد: در کرج قومیت های متعددی می باشد و این خود عرصه را برای حضور به هر میزان بیشتر نخبگان ممکن می کند.

وی با اشاره به حضور مدال آوران ورزشی در استان البرز با بیان اینکه، این مهم از ظرفیت های این استان است، اظهارداشت: غیر از این در دیگر عرصه ها مانند هنر نیز، استعداد های بهتری در استان می باشد که این عرصه ساز افزایش و شکوفایی استان البرز است.

حاج کاظم با تاکید بر اینکه، استعداد های برتر مشهور استان در مباحث شهری، ورودی اکتیو داشته باشند، عنوان کرد: آنچه با اسم خواسته و توقع از بنیاد نخبگان مطرح می شود، این است، که نخبگان با تخصص و ظرفیت علمی درمقایسه با رفع مسائل و دغدغه های شهری فرضیه پردازی و معرفی راه حل کنند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج خواستار حضور مردم نخبه در عرصه های عمرانی، فرهنگی و آموزشی شد و بر ضرورت سود گیری از علم نخبگان در این عرصه ها تاکید کرد.

حاج کاظم تاکید کرد: در سود برداری از توانمندی ها و ظرفیت های علمی باید جهت دار و هدف دار حرکت کرد تا خروجی خوب از آن حاصل شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات