کد خبر : 6213
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نشست تعیین ساختار ستاد مدیریت بحران در شهرداری کرج تشکیل شد بسته هستند
16 views بازدید

نشست تعیین ساختار ستاد مدیریت بحران در شهرداری کرج تشکیل شد

نشست تعیین ساختار ستاد مدیریت بحران در شهرداری کرج تشکیل شد نشست تعیین ساختار ستاد مدیریت بحران در شهرداری کرج با استناد به چارت مصوب و با نیت بومی نمودن ساختارها با استناد به قانون ماده ۵۵ شهرداری ها و آیین نامه اجرایی ستاد بحران برگزار شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این نشست با حضور دکتر نصیری، شهردار کرج، […]


نشست تعیین ساختار ستاد مدیریت بحران در شهرداری کرج تشکیل شد

نشست تعیین ساختار ستاد مدیریت بحران در شهرداری کرج با استناد به چارت مصوب و با نیت بومی نمودن ساختارها با استناد به قانون ماده ۵۵ شهرداری ها و آیین نامه اجرایی ستاد بحران برگزار شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این نشست با حضور دکتر نصیری، شهردار کرج، معاونت ها، مدیران جاهای ۱۰ گانه، روسای سازمان‌های حریق نشانی،سیما منظر و محیط سبز شهری،مدیریت پسماند، آرامستان ها، فاوا، حمل و نقل بار و مسافر و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج برپا شد.

از اینرو گزارش تعیین ساختار و انتخاب عضو های ستاد مدیریت بحران، تبیین اهداف، شرح وظایف و ارایه روشهای اصولی برای تحقق عملکردهای ضروری از نمونه اهداف این نشست به حساب می آید.

در این نشست مقرر شد، باشگاه میلاد محل موقت استقرار ستاد بحران باشد، به علاوه از طرف دیگر عنوان شد، ابزارهای خوب برای رویارویی با حوادث ممکن و جمع بندی معلومات و اطلاع رسانی به سری ستاد به وسیله اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری صورت گیرد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، در این نشست بر انجام شیوه های مدیریت بحران با اسم موضوعی که نیازمند آموزش وسیع است، تاکید شد.

قابل ذکر است، حضور اکتیو تمام معاونت های شهرداری در ستاد بحران ضروری است.


 

مدیریت بحران شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات