کد خبر : 5354
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نشست فوريتي معاونان خدمات شهری جاهای ۱۰ گانه کرج بسته هستند
11 views بازدید

نشست فوريتي معاونان خدمات شهری جاهای ۱۰ گانه کرج

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این نشست که به ریاست حسن مدیرروستا؛ معاون خدمات شهری کرج برگزار شد، مقرر شد، اعمال  فوريتي  به منظور تجمیع خاک و نخاله از سطح معابر در کوتاه ترین لحظه ممکن، عملیاتی شود. برداشت کامل از موقعیت موجود جاهای در موضوعاتی چون کیفیت سطل های مکانیزه و پارکی، جاهای در معرض آبگرفتگی، معرفی برنامه جامع کوتاه و […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این نشست که به ریاست حسن مدیرروستا؛ معاون خدمات شهری کرج برگزار شد، مقرر شد، اعمال  فوريتي  به منظور تجمیع خاک و نخاله از سطح معابر در کوتاه ترین لحظه ممکن، عملیاتی شود.

برداشت کامل از موقعیت موجود جاهای در موضوعاتی چون کیفیت سطل های مکانیزه و پارکی، جاهای در معرض آبگرفتگی، معرفی برنامه جامع کوتاه و بلندمدت جاهای و اجرای برنامه پاکسازی محله به محله از تصمیمات این نشست بود.

در این نشست معاونین خدمات شهری شهرداری کرج مجبور شدند برای پیگیری صدور و نصب تابلوهای معرف پروانه ساختمان به وسیله مالکان و نیز تطابق کلیه تولید و سازها با پروانه ساختمان اقدام کنند.

به علاوه از طرف دیگر معاونین خدمات شهری تو جيه شدند درمقایسه با ساماندهی نیروهای کنترل و نظارت اقدام ضروری را به رفتار آورده و در صورت وجود نیروهای مازاد و بی انگیزه، مسئله را به اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری اعلام كنند.

بررسی وجود بسیار وانت به دفعات در سطح شهر بحث دیگری بود که در شکل این نشست عنوان و مقرر شد هر منطقه درمقایسه با ساماندهی و تجمیع خودروهايي كه به جاي خدمات مزاحمت ايجاد مي كنند  اقدام کند.

جلوگیری کامل از هر گونه سد معبر عمومی وظیفه ای جدی و فوری بود که به وسیله معاون خدمات شهری به مدیران مربوطه اعلام و ابلاغ شد تا به روش مستمر پیگیری شود. مدیران پیشتر مجبور شدند ،تجمیع متکدیان از سطح شهر را در دستور كار قرار دهند .

آموزش سرکارگران، کارگران و رؤسای ادارات، نظافت همزمان محیط سبز و سطح شهر، تجمیع چرخ دستی های تفکیک زباله و جلوگیری از تفکیک زباله به وسیله هر فرد یا عاملی غیر از سازمان مدیریت پسماند، ، شستشو و رنگ آمیزی کلیه نمادهاي شهري، نرده ها و جداره ها در فرصت یک ماهه و نیز پاکسازی نماها و حذف زوائد شهری به طرز مستمر از دیگرتصميمات  نشست بود.

با استناد به تاکید شهردار کرج، دستور شستشو و لایروبی کلیه نهرها و کانال ها در کمترین لحظه ممکن به وسیله پیمانکاران و نظارت کامل بر آنها از جانب معاون خدمات شهری به مدیران حاضر در نشست اعلام شد.

با استناد به اعلام مدیرروستا؛ سازمان سیما، منظر و محیط سبز شهری مسئولیت یافت تمامی هماهنگی های ضروری در خصوص تکمیل برنامه های محیط سبز را با معاونین خدمات شهری به رفتار آورده و درمقایسه با کاشت گیاهان پوشش حاشیه اتوبان و رنگ آمیزی آبنماها اقدام كند.

محصور کردن ملک های در حال تولید، بازدید و سرکشی سرزده به وسیله معاونین خدمات شهری و روسای ادارات، اجرای برنامه پاکسازی زمین های بایر، آموزش عوامل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری و مستندسازی اعمال نیز با اسم تازه ترین تصمیمات و دستوراتی بود که در شکل نشست هماهنگی معاونین خدمات شهری جاهای ده گانه شهر کرج مورد استقبال قرار گرفت .

عادله سادات ارشادی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات