کد خبر : 5862
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۵:۳۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نشست مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر با فرمانده عرصه هشت سیدالشهدا بسیج شهرداری بسته هستند
25 views بازدید

نشست مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر با فرمانده عرصه هشت سیدالشهدا بسیج شهرداری

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با شروع هفته‌ی بسیج نشست صمیمی مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان با فرمانده عرصه هشت سیدالشهدا و چندین عدد از عضو های شورای عرصه برگزار شد. در این نشست که با نیت هماهنگی هرچه بهتر در خصوص اجرا مراسمات هفته بسیج برگزار شد، فرمانده پایگاه شهید میررضی سازمان، برنامه های این پایگاه در روزهای مزبور را تشریح […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با شروع هفته‌ی بسیج نشست صمیمی مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان با فرمانده عرصه هشت سیدالشهدا و چندین عدد از عضو های شورای عرصه برگزار شد.

در این نشست که با نیت هماهنگی هرچه بهتر در خصوص اجرا مراسمات هفته بسیج برگزار شد، فرمانده پایگاه شهید میررضی سازمان، برنامه های این پایگاه در روزهای مزبور را تشریح کرد.

عزیز صدرنژاد با اشاره به کارآمدی روحیه‌ی بسیجی در تمام عرصه‌های خدمت به مردم گفت: هرجا که کاری در مجرای طبیعی خود به موانعی برخورد کرد، این روحیه‌ی بسیجی بود که معضلات را از سر راه برداشت، این موضوع را در جنگ تحمیلی بیننده بودیم و هم بعد از جنگ در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی بسیجیان پیش‌قراولان خدمت به مردم و نظام بوده‌اند.

سرهنگ قربانی ضمن تشکر از تلاش های بسیجیان سازمان گفت: بسیج یک تفکر متعالی است که حضرت امام (ره)  تشکیل آن را از برکات الهی برشمرد.  یکی از برکات این شجره طیبه را این ایام بیننده هستیم و آن شکست گروه تروریستی تکفیری داعش در منطقه است که با تلاش و جانفشانی های بسیجیان به ثمر نشست.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است بعد از این نشست، سرهنگ قربانی از قابلیت ها فرهنگی ورزشی سازمان حمل و نقل بار و مسافر و پایگاه شهید میررضی بازدید کرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات