کد خبر : 3764
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نشست معاون پیشرفت امور ورزش و مسئولین هیات کوهنوردی استان برگزار شد بسته هستند
11 views بازدید

نشست معاون پیشرفت امور ورزش و مسئولین هیات کوهنوردی استان برگزار شد

 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این نشست با حضور قاسم پوستین دوز معاون پیشرفت امور ورزش اداره کل، محبت خزایی مدیرعامل هیات، افخم میر سلیمی نایب مدیرعامل هیات، یونس رضا خانی دبیر هیات، مسئولین گروه های معاونت پیشرفت امور ورزش و کارکنان این معاونت در محل اداره کل ورزش و جوانان استان […]


 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این نشست با حضور قاسم پوستین دوز معاون پیشرفت امور ورزش اداره کل، محبت خزایی مدیرعامل هیات، افخم میر سلیمی نایب مدیرعامل هیات، یونس رضا خانی دبیر هیات، مسئولین گروه های معاونت پیشرفت امور ورزش و کارکنان این معاونت در محل اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.

در این نشست قاسم پوستین دوز با اشاره به جای کوهنوردی در بین تمامی اقشار جامعه اظهار داشت: رشته کوهنوردی به دلیل درگیر بودن و دیدار با طبیعت غیر از فوایدی که برای سلامت جسم دارد دلیل تقویت شادابی و روحیه مردم می شود.

ایشان پیشتر اضافه کرد: باید در عرصه کوهنوردی فعالیت و آگهی بیشتری انجام دهیم و سود بردن از کوه، لذت بردن از طبیعت و مشاهده زیبایی خدادادی آن را مبدل به یک فرهنگ برای خانواده ها کنیم.

ایشان در انتهای تصریح کرد: برای بخش قهرمانی و حرفه ای این رشته و کوه نوردانی از استان که قصد دارند به قله های مرتفع تمامی جهان صعود کنند نیز باید برنامه ریزی دقیق صورت گیرد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود پیشتر این نشست نیز اعضاء حاضر به معرفی نقطه نظرها، پیشنهادات و بررسی برنامه های در مقابل هیات پرداختند.


 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات