کد خبر : 6259
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نشست مقدماتی اجرای برنامه بافت فرسوده در محله مصباح برگزار شد بسته هستند
16 views بازدید

نشست مقدماتی اجرای برنامه بافت فرسوده در محله مصباح برگزار شد

با حضور اهالی منطقه ۲ کرج؛نشست مقدماتی اجرای برنامه بافت فرسوده در محله مصباح برگزار شد نشست مقدماتی برنامه های قابل اجرا در بافت فرسوده منطقه مصباح با حضور معاون و پرسنل واحد بهسازی و نوسازی بافت فرسوده سازمان، نماینده اداره املاک و مستغلات شهرداری کرج و جمعی از اهالی محله مصباح کرج برگزار شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، […]

با حضور اهالی منطقه ۲ کرج؛
نشست مقدماتی اجرای برنامه بافت فرسوده در محله مصباح برگزار شد

نشست مقدماتی برنامه های قابل اجرا در بافت فرسوده منطقه مصباح با حضور معاون و پرسنل واحد بهسازی و نوسازی بافت فرسوده سازمان، نماینده اداره املاک و مستغلات شهرداری کرج و جمعی از اهالی محله مصباح کرج برگزار شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، معاون بهسازی و نوسازی بافت فرسوده سازمان عمران گفت: پیرو دعوتنامه ای که از جانب این سازمان به اهالی ساکن در یکی از برنامه های مدنظر سازمان موسوم P-E-1  برای بازسازی و نوسازی ارسال شده بود در خصوص نحوه هم کاری شهرداری با ساکنین این برنامه که بالغ بر ۱۱ صاحب می باشد مطالب مطرح شده مبسوط و جامعی معرفی و و درمقایسه با سوالات اهالی پاسخگویی و شفاف سازی شد.
 
به گفته همتی در این نشست مقرر شد، اهالی مربوطه از نو با هم اندیشی در نشست بعدی در راستای نهایی کردن تفاهم نامه و انعقاد پیمان اجرای برنامه و انجام اعمال کارشناسی و تقویم ارزش املاک اهالی در هفته آتی حضور بهم رسانند.

ایشان در انتهای اظهار داشت: با استناد به دغدغه هایی که اهالی این منطقه از شهر کرج داشتند، جهت تنویر اذهان مردم کمپانی کننده در این نشست از عزم و اراده شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج بر بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

عمران بافت فرسوده شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات