کد خبر : 4208
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۵:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نصب و تکمیل سازی لوازم بازی درپارک هایمنطقه ۶ کرج بسته هستند
14 views بازدید

نصب و تکمیل سازی لوازم بازی درپارک هایمنطقه ۶ کرج

علی سلطانی مقدم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر گفت: امروزه تامین آسایش، رفاه و قابلیت ها ورزشی همراه با ایجاد زیبایی های تصویری به یک مطالبه ی جدی شهروندان و دغدغه ی مدیریت شهری مبدل شده است. سلطانی مقدم اضافه کرد: بعد از بررسی و  نیازسنجی های صورت گرفته مبنی بر ایجاد ست های بازی استاندارد در […]

علی سلطانی مقدم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر گفت: امروزه تامین آسایش، رفاه و قابلیت ها ورزشی همراه با ایجاد زیبایی های تصویری به یک مطالبه ی جدی شهروندان و دغدغه ی مدیریت شهری مبدل شده است.

سلطانی مقدم اضافه کرد: بعد از بررسی و  نیازسنجی های صورت گرفته مبنی بر ایجاد ست های بازی استاندارد در عده ای از پارک های پر تردد و شلوغ در سطح منطقه و لزوم تامین آسایش هرچه بیشتر خانواده ها و سهولت در دسترسی به قابلیت ها تفریحی و به علاوه از طرف دیگر تامین امنیت کودکان در لحظه بازی از اولویت های این منطقه قرار گرفت.

وی گفت:  پیرامون همین مسئله  این منطقه اقدام به ایجاد ۲ ابزار ست بازی کودکان با کفپوش به مساحت ۳۰۰ متر مربغ پلی اتیلن استاندارد در پارک  لاله و یاس واقع در حصارک بالا  کرده است.

این مسئول به علاوه از طرف دیگر از نصب یک ابزار ست بازی در پارک شبنم واقع در باغستان غربی اطلاع داد و گفت: آسودگی و آرامش خاطرخانواده‌‏ها در لحظه استفاده کودکان از وسایل بازی استاندارد، برداشتن وسایل بازی فلزی غیراستاندارد در محوطه‌های سیمانی و حاوی سنگریزه با خطرات ممکن هدف از استانداردسازی وسایل بازی و بهسازی پارک‌های سطح منطقه است.

وی عنوان کرد: در راستای گسترش متوازن و یکسان خدمات در تمام سطح منطقه، بیش از ۸۰ متر مکعب نخاله کشی در پارک عدل، بلوار ظفر و بلوار باغستان صورت گرفته است.

سلطانی مقدم به علاوه از طرف دیگر از تکمیل سازی بیش از دو هزار و ۲۰۰ متر مسیر لوله و لوله گذاری واقع در حاشیه بلوار خوارزمی،  بلوار باغستان و حاشیه بلوار ظفر اطلاع داد که به وسیله واحد محیط سبز منطقه طی اردیبهشت ماه سال جاری صورت گرفته است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات