کد خبر : 3590
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نظارت مستمر بر پل های عابر پیاده مورد تاکید سازمان زیباسازی کرج است بسته هستند
15 views بازدید

نظارت مستمر بر پل های عابر پیاده مورد تاکید سازمان زیباسازی کرج است

نظارت مستمر بر پل های عابر پیاده مورد تاکید سازمان زیباسازی کرج است معاون فنی و اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری کرج گفت: به منظور گسترش رفاه حال شهروندان، تکریم حقوق شهروندی، ارتقاء کیفی مناظر شهری و حفظ ایمنی و امنیت عابران پیاده بازدید و نظارت مستمراز پل های عابر پیاده بصورت هر روزه در مسیر پیش روی این سازمان قرار گرفت. […]


نظارت مستمر بر پل های عابر پیاده مورد تاکید سازمان زیباسازی کرج است

معاون فنی و اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری کرج گفت: به منظور گسترش رفاه حال شهروندان، تکریم حقوق شهروندی، ارتقاء کیفی مناظر شهری و حفظ ایمنی و امنیت عابران پیاده بازدید و نظارت مستمراز پل های عابر پیاده بصورت هر روزه در مسیر پیش روی این سازمان قرار گرفت.

محسن عبدلی این نوشته را در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج عنوان کرد و گفت: سازمان زیباسازی شهرداری کرج نظارت بر پل های عابر پیاده را با نیت حفظ و نگهداری و معرفی خدمات مطلوب به شهر و شهروندان در مسیر پیش روی خود قرار داده است.

معاون فنی و اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری کرج اظهار داشت: در این راستا نظارت های هر روزه به وسیله نیروهای این سازمان از پل های عابر پیاده در جاهای ۱۲گانه شهرداری این کلانشهر صورت می پذیرد و پل های ذکر شده از لحاظ نظافت، روشنایی رنگ آمیزی، آگهی  و … ارزیابی می شوند.

عبدلی گفت: با توجه بوجود ۵۰ پل عابر پیاده و ۸ پل مکانیزه در سطح شهر، دقت در نظارت بر عملکرد این سازه ها با اسم جزئی از مبلمان شهری و ابزارهای خدمات شهر از عوامل مهمی است که باید بصورت جدی پیگیری شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: سازمان زیباسازی شهرداری کرج با استناد به برنامه ریزی های صورت گرفته، درمقایسه با رنگ آمیزی، شستشو، پاکسازی و رفت و روب مستمر پل های عابر پیاده اعمال ضروری را اجرایی می کند و از محیط داخلی و عرشه این سازه ها که حاوی فریم هایی خوب و استاندارد است جهت اطلاع رسانی و آموزش شهروندی استفاده می کند.

بنفشه سادات آقایی

نظارت پل عابر سازمان زیباسازی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات