کد خبر : 5356
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۳:۳۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نقش آفريني كودكاندر تولید نشانه هايشهری کرج بسته هستند
13 views بازدید

نقش آفريني كودكاندر تولید نشانه هايشهری کرج

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سازمان سیما منظر و محیط سبز شهری این کلانشهر به مناسبت روز جهانی کودک با اجرا کارگاه هنری ” شهروندان کوچک- هنرمندان بزرگ ” برای سومین بار از کودکان دعوت می کند تا با حضور در بوستان فاتح، فرضیه های کودکانه خود را برای ایجاد نشانه هاي شهری، به کار گیرند. از اینرو گزارش کودکان در این کارگاه […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سازمان سیما منظر و محیط سبز شهری این کلانشهر به مناسبت روز جهانی کودک با اجرا کارگاه هنری ” شهروندان کوچک- هنرمندان بزرگ ” برای سومین بار از کودکان دعوت می کند تا با حضور در بوستان فاتح، فرضیه های کودکانه خود را برای ایجاد نشانه هاي شهری، به کار گیرند.

از اینرو گزارش کودکان در این کارگاه هنری با همراهی مربیان نشانه ها و دست آفرينه هاي خود از  نشانه هاي  شهری را رنگ آمیزی می کنند.کارهای هنری هنرمندان کوچک با نیت تقویت حس تعلق خاطر و پررنگ کردن نقش استعدادهای کودکان در شکل گیری هویت شهری در یکی از بوستان های شهر نصب می شود.
 نشانه ها  و دست آفرينه هاي شهری و رنگ آمیزی آنها، با حسی پر شور، استعداد های خود را به نمایش می گذارند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است شانزدهم مهرماه با اسم روز جهانی کودک اسم گذاری شده است که سیما منظر و محیط سبز شهری شهرداری کرج متولي اين برنامه است.

 
نازنین فرضی زاده

 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات