کد خبر : 3577
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نماینده مردم کرج در مجلس: تهدید سوریه با نیت تأمین امنیت رژیم صهیونیستی انجام می‌شود بسته هستند
14 views بازدید

نماینده مردم کرج در مجلس: تهدید سوریه با نیت تأمین امنیت رژیم صهیونیستی انجام می‌شود

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: وجود یک حکومت غاصب و زورگو به اسم رژیم صهیونیستی در خاورمیانه پیوسته با بحران‌‌آفرینی برای مردم این منطقه همراه بوده است. وی تصریح کرد: کشورهای غربی از نمونه آمریکا و اروپا شرایطی را ممکن کردند که این حکومت جعلی، سرزمین‌های مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را اشغال کرده و […]


عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: وجود یک حکومت غاصب و زورگو به اسم رژیم صهیونیستی در خاورمیانه پیوسته با بحران‌‌آفرینی برای مردم این منطقه همراه بوده است.


وی تصریح کرد: کشورهای غربی از نمونه آمریکا و اروپا شرایطی را ممکن کردند که این حکومت جعلی، سرزمین‌های مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را اشغال کرده و در طول چند دهه واپسین همه کار برای بقا و حفظ این رژیم نامشروع انجام داده‌اند.


نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران در سوریه، اذعان داشت: از ابتدای این بحران، غربی‌ها از مخالفان دولت بشار اسد خدمات رسانی کرده و با تجهیز تروریست‌ها به سلاح‌های مختلف به روش آشکار از جانیان علیه مردم بی‌دفاع خدمات رسانی کردند.


اکبریان ادامه داد: کشورهای استکباری و در رأس آنها آمریکا وقتی که عدم همراهی مردم سوریه با تروریست‌ها و به علاوه از طرف دیگر موفقیت‌های ارتش این کشور در تأمین امنیت را مشاهده کردند، متوجه شدند که عده‌ای تروریست نمی‌توانند اهداف آنها را برآورده کنند.


وی بیان داشت: غربی‌ها پیش از هرچیز در جستجوی این بودند تا با تجهیز و خدمات رسانی از مخالفان سوریه به صورتی وانمود کنند که مردم این کشور دولت بشار اسد را سرنگون کرده است، با اینحال وقتی عدم موفقیت تروریست‌های مسلح را دیدند، خودشان می‌خواهند وارد میدان شوند.


نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدیدهای آمریکا برای حمله نظامی به سوریه، ابراز کرد: آنها ادعا می‌کنند که سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده و بدین جهت می‌خواهند به سوریه حمله کنند، با اینحال این ادعا براساس اسناد و مدارک موجود کذب است و هنوز بازرسان سازمان ملل بررسی ها خود در این عرصه را به انتهای نرسانده‌اند.


اکبریان در جواب به این پرسش خبرنگار فارس در کرج مبنی بر اینکه دلیل اصلی تهدید سوریه چیست؟ بیان داشت: همه مسائل مانند بهره برداری از بمب شیمیایی به وسیله سوریه در حقیقت ادعاهای واهی است و آمریکایی‌ها دلشان برای مردم سوریه نسوخته است.


وی تأکید کرد: هدف اصلی غربی‌ها تامین امنیت رژیم جعلی صهیونیست‌ها است و می‌خواهند با سرنگونی دولت بشار اسد و روی کار آوردن یک رژیم دست‌نشانده به این هدف برسند.


نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در انتهای گفت: در چنین شرایطی ست که که حمله به سوریه بحران در منطقه را گسترش داده و در ابتدا رژیم اشغالگر قدس و کشورهای حمله‌کننده به سوریه را متضرر خواهد نمود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات