کد خبر : 5409
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نگاه شورای شهر کرج به حمل و نقل و ترافیک، علمی است بسته هستند
24 views بازدید

نگاه شورای شهر کرج به حمل و نقل و ترافیک، علمی است

افضلی:نگاه شورای شهر کرج به حمل و نقل و ترافیک، علمی است معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری کرج اظهار داشت: نگاه شورای شهر این کلانشهر به حمل ونقل و ترافیک علمی است و می تواند برای آتی موثر واقع شود. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد افضلی در نشست کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی شورای شهر با بیان […]

افضلی:
نگاه شورای شهر کرج به حمل و نقل و ترافیک، علمی است

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری کرج اظهار داشت: نگاه شورای شهر این کلانشهر به حمل ونقل و ترافیک علمی است و می تواند برای آتی موثر واقع شود.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد افضلی در نشست کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی شورای شهر با بیان این نوشته، گفت: تا اینجای کار شهرداری اعمال متعددی در عرصه کاهش آلودگی هوا در قسمت حمل و نقل عمومی انجام داده است.
 
افضلی، از نصب دوربین در سطح شهر برای رصد ترافیک و خودروهای آلاینده محیط زیست با اسم یکی از اعمال موثر در کرج اسم برد و گفت: در خصوص نصب کاتالیز بر روی اتوبوس ها و تاکسی با مشکلاتی مواجه هستیم.
 
وی ادامه داد: به دلیل آنکه بخشی از اتوبوس های خصوصی و تاکسی ها مرتبط به مردم است در این عرصه مشکلات مالی رانندگان باعث شده تا برنامه نصب کاتالیز به خوبی پیش نرود.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج عنوان کرد: با استناد به سخت مالی رانندگان، ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار از استانداری البرز برای نصب کاتالیز بر روی وسایل نقلیه عمومی درخواست شد که این اعتبار تا اینجای کار تامین نشده است.
 
افضلی گفت: برای نصب کاتالیز بر روی تاکسی های کرج ۳۰ میلیارد ریال اعتبار و اتوبوس ها ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج تاکید کرد که نصب کاتالیز بر روی خودروهای عمومی باید هر ۱۸ ماه یکبار انجام شود.
 
ایشان در قسمت دیگری از سخنانش به سخت گره های ترافیکی در کرج اشاره نمود و اضافه کرد: در سال ۹۳ تعداد ۵۰ گره ترافیکی در این شهر شناسایی کردیم که ۲۰ گره آنها تا اینجای کار برطرف شده است.
 
افضلی گفت که در قسمت معاینه فنی خودروها نیز ۸ مرکز معاینه فنی در کرج اکتیو شده که در قبلی ۱۹۴ هزارو ۲۳۱ ابزار خودرو در این کلانشهر معاینه فنی شدند.
 
وی گفت: سال قبلی دو هزار و ۵۰۰ ابزار تاکسی در کرج نوسازی شد و در قسمت اتوبوسرانی حدود چهار سال است که وزارت کشور اقدامی برای واگذاری اتوبوس های تازه به کرج انجام نداده است.

زهرا قاسمي

حمل و نقل اتوبوس کاتالیز

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات