کد خبر : 5229
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۶:۵۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نگاه شورای پنجم تخصص گرایانه است لزوم ساماندهی سیما و منظر شهری بسته هستند
24 views بازدید

نگاه شورای پنجم تخصص گرایانه است لزوم ساماندهی سیما و منظر شهری

در دومین نشست کمیسیون عمران شورای شهر کرج مطرح شد؛نگاه شورای پنجم تخصص گرایانه است/لزوم ساماندهی سیما و منظر شهری دومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست مهدی حاجی قاسمی و حضور حداکثری عضو های کمیسیون تشکیل و لوایح ارسالی از جانب شهرداری به شورای شهر چکش کاری شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حاجی قاسمی در ابتدای […]

در دومین نشست کمیسیون عمران شورای شهر کرج مطرح شد؛
نگاه شورای پنجم تخصص گرایانه است/لزوم ساماندهی سیما و منظر شهری

دومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست مهدی حاجی قاسمی و حضور حداکثری عضو های کمیسیون تشکیل و لوایح ارسالی از جانب شهرداری به شورای شهر چکش کاری شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حاجی قاسمی در ابتدای نشست اظهار داشت: نگاه شورای پنجم تخصص گرایانه و مبنی بر انجام برنامه های فنی با محوریت محیط زیست، فرهنگی و عمرانی است که امید است با هم کاری و همدلی عضو های شورا و شهرداری کرج بتوانیم این ماموریت خطیر را به خوبی به سر انجام برسانیم.
 
پیشتر سارا دشتگرد به موقعیت نابسامان سیما منظر شهری کرج اشاره نمود و اضافه کرد: موقعیت موجود شهر بسیار نا به سامان است؛ باید برای رفع این مهم تدابیری کارآمدی اتخاذ شود.
 
وی توصیه داد: کمیته نما و منظر شهری با نیت بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با ساماندهی مبلمان شهری و رفع دغدغه های فرا روی این عرصه ایجاد شود.
 
انتقاد اهالی منطقه مهرشهر به احداث برج ۱۴ طبقه واقع در حوالی بلوار شهرداری اولین لایحه ای بود که بعد از قرائت باید ها و نبایدهای برنامه ذکر شده بیان شد؛ معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج نیز توضیحاتی در خصوص دلیل اخذ مجوز به برج ذکر شده را معرفی داد و مقرر شد شهرداری لایحه ای مبنی بر تغییر کاربری خیابان ذکر شده به تجاری به شورای شهر جهت بررسی بیشتر مسئله ارسال کند.

پیشتر این نشست معاون عمرانی شهرداری کرج در سالن جلسات شورای شهر حاضر و توضیحی کامل از عملکرد این سری در عرصه عمران شهری معرفی داد.
 
علی اصغر کمالیزاده روند اجرای برنامه های بزرگراه شمالی، تقاطع پل حصارک، تقاطع میدان شهیدان آجرلو، تقاطع ولیعصر(عج) مهرشهر و دیگر برنامه های در دست اجرا را به استحضار عضو های کمیسیون عمران رساند و آنها را در جریان روند انجام امور عمرانی شهر قرار داد.

رویا منیری

کمیسیون عمران شورای شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات