کد خبر : 6209
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۵:۵۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نگين شهر اقامه بسته هستند
24 views بازدید

نگين شهر اقامه

نگين شهر اقامه ایشان زينبي ديگر است كه از مدينه تا قم و از قم تا خراسان اراده مي كند راه بپيمايد، تا به تاريخ مظلوميت و غربت برادر باز گويد و بر حكومت وقت و حيله گر بني عباس ثابت كند كه سلاله پاك خاندان نبوت و امامت هر گامشان درس و هر حركتشان براي تاريخ پند و آموزه است. به […]


نگين شهر اقامه

ایشان زينبي ديگر است كه از مدينه تا قم و از قم تا خراسان اراده مي كند راه بپيمايد، تا به تاريخ مظلوميت و غربت برادر باز گويد و بر حكومت وقت و حيله گر بني عباس ثابت كند كه سلاله پاك خاندان نبوت و امامت هر گامشان درس و هر حركتشان براي تاريخ پند و آموزه است.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اگر چه در ميانه راه مسير بر ایشان ببستند و مانع از حركت مسئولانه ایشان شدند، با اینحال در شهر اقامه (قم) ماند تا به تاريخ بگويد، به بانوان پيام دهد و به ما ياد آور شود كه اگر چه عزيزان و خويشاوندان براي ما عزيز و گرامي اند، ولي رسالت تاريخي عزيزتر و ماموريت اللهي سنگين تر است، ماموريتي كه گاه آنچنان بر دوش ما سنگيني مي كند كه بي درنگ بايد مسايل شخصي را وا نهيم و به ماموريت تعريف شده رفتار كنيم.

امروز خواهر غريب خراسان، سلاله پاكي و مصوميت در قم آرمیده است. تربت پاك مدفنش به شوق قدم هاي پاك دلدادگانش نفس مي كشد. همو كه ترجمان اسمش تفسير معصوميت است و در روزگار غربت نگاهها، آشنايي است كه هميشه عاشقان و دين باوران را به سوي خود مي خواند.

سخن پاياني 

امروز هشتم دي شهادت بزرگ بانويي است که نسیم یادش، دل ها را به مهمانی چراغ ها مي آورد و نگاه سبزي را معنا مي بخشد كه از معصوميت رنگ دارد و از غربت دلدادگي. 

شهادت بزرگ بانوي ترجمان بلند عاشورا، كريمه اهل بيت، فاطمه كبري، نگين مشعشع ايران زمين، فاطمه معصومه (س) بر عاشقان و دلدادگان و ارادتمندان آن بانوي بزرگ تسليت باد.

 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات