کد خبر : 5125
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نیروهای جدیدالاستخدام حریق نشانی کرج تکمیل ورود به صف عملیات می شوند بسته هستند
17 views بازدید

نیروهای جدیدالاستخدام حریق نشانی کرج تکمیل ورود به صف عملیات می شوند

سهراب شهبانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و اضافه کرد: تعداد نیروهای جدیدالاستخدام در سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج ۴۷ نفر می باشد. این مسئول با اشاره به اینکه حضور نیروهای حریق نشان باعث آرامش خاطر شهروندان می شود و سازمان حریق نشانی حامی ارتقاء امنیت شهر و شهروندان است، گفت: این سازمان […]

سهراب شهبانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و اضافه کرد: تعداد نیروهای جدیدالاستخدام در سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج ۴۷ نفر می باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه حضور نیروهای حریق نشان باعث آرامش خاطر شهروندان می شود و سازمان حریق نشانی حامی ارتقاء امنیت شهر و شهروندان است، گفت: این سازمان سعی دارد تا با به کار گیری نیروهای توانمند و جوان، در تحقق این مهم کوشا باشد.

وی اضافه کرد: به کار گیری نیروهای جوان با توان عملیاتی بالا و سود گیری از نیروهای قدیمی با تجربه زیاد از اصلی ترین سیاست هایی است که سازمان حریق نشانی کرج آن را سرلوحه اعمال خود قرار داده است.

مدیرعامل سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در قسمت پایانی سخنان خود گفت: با استناد به اعمال واپسین سازمان در خصوص به کار گیری نیروهای تازه و بروز رسانی ابزارهای، سطح امنیت در سازمان و میزان خدمت رسانی درمقایسه با سال های قبلی گسترش چشمگیری داشته است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات