کد خبر : 4252
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۷:۰۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای هایپرلوپ؛ آتی حمل و نقل بسته هستند
22 views بازدید

هایپرلوپ؛ آتی حمل و نقل

هایپرلوپ؛ آتی حمل و نقل کمپانی Hyperloop One مدتی قبل یک مساله جهانی اجرا کرد. مسابقه‌ای که کشورهای اروپایی می‌توانستند برای انتخاب شدن با اسم میزبان مسیرهای هایپرلوپ، با یکدیگر رقابت کنند. کمپانی هایپرلوپ وان از بین شهرهای منتخب، لیست بهترین مسیرها را انتخاب کرد که هم از جهت اقتصادی و هم عملی گزینه مناسبی بودند. محسن راعی – پایگاه خبری مدیریت […]


هایپرلوپ؛ آتی حمل و نقل

کمپانی Hyperloop One مدتی قبل یک مساله جهانی اجرا کرد. مسابقه‌ای که کشورهای اروپایی می‌توانستند برای انتخاب شدن با اسم میزبان مسیرهای هایپرلوپ، با یکدیگر رقابت کنند. کمپانی هایپرلوپ وان از بین شهرهای منتخب، لیست بهترین مسیرها را انتخاب کرد که هم از جهت اقتصادی و هم عملی گزینه مناسبی بودند.

محسن راعی – پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: کمپانی Hyperloop One‌ مدتی قبل یک مساله جهانی اجرا کرد. مسابقه‌ای که کشورهای اروپایی می‌توانستند برای انتخاب شدن با اسم میزبان مسیرهای هایپرلوپ، با یکدیگر رقابت کنند. کمپانی هایپرلوپ وان از بین شهرهای منتخب، لیست بهترین مسیرها را انتخاب کرد که هم از جهت اقتصادی و هم عملی گزینه مناسبی بودند. در این لیست کاندیداتوری، اسم شهرهایی از آمریکا دیده می شود و این تولیدکننده اخیرا اسم چند شهر و کشور اروپایی را نیز به این لیست اضافه است.

بسیاری از این مسیرها مانند مسیر بین استونیا و فنلاند، کورسیکا به ساردینیا و مسیر اسپانیا به مراکش، همگی از داخل آب می‌گذرند. این تولیدکننده به دفعات در مناسبت‌های مختلف از علاقه‌اش به بهره برداری از تونل‌ها اشاره کرده و در خبرها منتشر کرده است که تصمیم گرفته است به روش گسترده در تولید مسیر هایپرلوپ‌ها از آنها بهره ببرد. این احتمال هم می باشد که این تولیدکننده به جای بهره برداری از ماشین آلات حفر تونل، در نظر داشته باشد که برای گذر هایپرلوپ‌ها از روی آب، پل ایجاد کند که هم ارزان‌تر تمام می‌شود و هم سرعت تولید آن بالاتر است.

این هایپرلوپ‌ها با چند مساله مهندسی روبرو هستند با اینحال جدی ترین مسئله‌ای که باید به وسیله این تولیدکننده ثابت شود این است که نشان دهد هایپرلوپ‌ها واقعا کار می‌کنند. ممکن است بهتر باشد این تولیدکننده قبل از برنامه ریزی برای ایجاد پل یا تونل، چند سفر معمولی با این هایپرلوپ‌ها برگزار کند. 

محسن راعی

هایپرلوپ حمل و نقل سریع تسلا ماسک

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات