کد خبر : 5024
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۴۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای همایش”توانمندسازی تغییر و تحول فردی” در فرهنگسرای کوثر برگزار می شود بسته هستند
24 views بازدید

همایش”توانمندسازی تغییر و تحول فردی” در فرهنگسرای کوثر برگزار می شود

سرپرست اداره بانوان و جوانان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: طی مدت واپسین از جانب این سازمان سلسله نشست های توانمندسازی و تغییر و تحول فردی در سطح شهر برگزار شد که از اهداف اصلی آن توانمندی سازی و امید آفرینی بین شهروندان بود. سیما حریان ادامه داد: این همایش امروز از ساعت […]

سرپرست اداره بانوان و جوانان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: طی مدت واپسین از جانب این سازمان سلسله نشست های توانمندسازی و تغییر و تحول فردی در سطح شهر برگزار شد که از اهداف اصلی آن توانمندی سازی و امید آفرینی بین شهروندان بود.

سیما حریان ادامه داد: این همایش امروز از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در فرهنگسرای کوثر برگزار می شود که کمپانی در این همایش آموزشی برای تمامی شهروندان بطور کلی رایگان است.

وی اضافه کرد: در این همایش علاقمندان به تحول فردی با ارزش مسئله تصمیم گیری، هدف گذاری خلاق و مباحث دیگری از سری توانایی زندگی آشنا می شوند.

این مسئول یادآور شد: شهروندان می توانند از روش پورتال اطلاع رسانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی اجتماعی شهرداری کرج در جریان برنامه های آتی این عرصه در عرصه اجرا همایش قرار گیرند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات