کد خبر : 4736
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۵:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای همایش آموزشی “صیانت از حریم عمومی و کرامت بانوان” برگزار می شود بسته هستند
8 views بازدید

همایش آموزشی “صیانت از حریم عمومی و کرامت بانوان” برگزار می شود

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با استناد به برنامه ریزی های صورت گرفته از جانب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و اداره آموزش شهرداری این کلانشهر، همایش آموزشی “صیانت از حریم عمومی و کرامت بانوان” سه شنبه مورخ ۳ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود. همایش ذکر شده، همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (ص) و روز دختر از ساعت ۱۱ […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با استناد به برنامه ریزی های صورت گرفته از جانب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و اداره آموزش شهرداری این کلانشهر، همایش آموزشی “صیانت از حریم عمومی و کرامت بانوان” سه شنبه مورخ ۳ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

همایش ذکر شده، همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (ص) و روز دختر از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در سالن اجتماعات باشگاه میلاد شهرداری کرج شروع می شود و برای بانوان شاغل این ابزار که در همایش آموزشی “صیانت از حریم عمومی و کرامت بانوان” حضور پیدا می کنند، گواهینامه آموزشی صادر می شود.

محورهای آموزشی این همایش؛ حرمت شناسی فرهنگی در رابطه با حریم ایمنی زنان، نقش زنان در پیشگیری از آسیب های اجتماعی ( با محور آسیب های جنسی )، نقش خصوصیت فطری زنان و مردان و تاثیر بر صیانت از حریم امنیت عمومی و تبیین و بررسی فطری جلوه گری زنان پیرامون صیانت از حریم عمومی است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات