کد خبر : 3352
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۴۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای همدلی مدیران عرصه فرهنگی در اجرای تفاهمنامه های دینی ضروری است بسته هستند
17 views بازدید

همدلی مدیران عرصه فرهنگی در اجرای تفاهمنامه های دینی ضروری است

به نوشته خبرالبرز؛ شامگاه چهارشنبه نشست ای با حضور مدیرکل اداره کل آگهی اسلامی البرز و مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری البرز برگزار شد. در این نشست تفاهمنامه ای میان اداره کل آگهی اسلامی استان البرز و دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منعقد شد. حجت الاسلام سید عباس مسعودی با بیان این نوشته اظهار داشت: اداره کل آگهی […]


به نوشته خبرالبرز؛ شامگاه چهارشنبه نشست ای با حضور مدیرکل اداره کل آگهی اسلامی البرز و مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری البرز برگزار شد.


در این نشست تفاهمنامه ای میان اداره کل آگهی اسلامی استان البرز و دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منعقد شد.


حجت الاسلام سید عباس مسعودی با بیان این نوشته اظهار داشت: اداره کل آگهی اسلامی البرز در این تفاهمنامه ملزم به اعزام مبلغ با اسم روحانی مستقر در روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار، اعزام گروههای جهادی تبلیغی در روستاهای فاقد روحانی، تاسیس کانون های فرهنگی تبلیغی با هم کاری دهیاری ها شده است.


مسعودی پیشتر تاکید کرد: از نمونه کارهای فرهنگی دیگری که اداره کل آگهی اسلامی البرز ملزم به اجرای آن شده، ساماندهی هیئات مذهبی روستایی، اجرا گفتمانهای دینی در روستاهای حاوی شرایط، هم کاری در احداث خانه عالم، پیگیری تاسیس و اجرا شورای فرهنگی روستا، اجرا مشترک مراسم گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در روستاها است.


مسعودی در انتهای عنوان کرد: امیدواریم همه مدیران و همه دستگاههای متولی فعالیت های فرهنگی در استان در خصوص عملی شدن این توافقنامه با همدلی و همسویی از هیچ تلاشی فرو گذار نباشند.


پیشتر آرش بهادری مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری البرز تصریح کرد: اجرا همایش مشترک دهیاران استان و مدیران اداره کل آگهی اسلامی در آستانه ماه محرم و رمضان، احداث خانه عالم و خانه قرآن با هم کاری اداره کل آگهی اسلامی و دستگاههای متولی، تامین اعتبار ضروری جهت اعزام مدیران در روستاهای حاوی توان مالی، تقویت شورای فرهنگی روستاها با محوریت روحانیون از نمونه تعهدات دفتر امور روستایی و شوراها در این توافقنامه است.


بهادری در انتهای گفت: دهیاران در صف مقدم رفتار در عرصه عمرانی، اقتصادی و فرهنگی و مذهبی روستاها هستند، امیدواریم با هم کاری فرمانداران، بخشداران، دهیاران و عضو های شورای اسلامی برنامه های فرهنگی خوب در خور شان روستاییان اجرا شود.


ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ این توافقنامه در ۵ ماده و ۲ ورژن تنظیم و به امضای طرفین رسید.


منبع : مهر

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات