کد خبر : 6278
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای همدلی و هم کاری جاهای ۱۰ گانه شهری در برنامه “افزایش نگهداشت شهری” بسته هستند
16 views بازدید

همدلی و هم کاری جاهای ۱۰ گانه شهری در برنامه “افزایش نگهداشت شهری”

همدلی و هم کاری جاهای ۱۰ گانه شهری در برنامه “افزایش نگهداشت شهری” مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج با اشاره به همدلی و هم کاری جاهای ۱۰ گانه شهری کرج در برنامه “افزایش نگهداشت شهری”، گفت: هم کاری و همدلی باعث می شود تا زحمات پرسنل شهرداری به منصه ظهور برسد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس اسماعیل نادر بیگی مدیر منطقه ۷ […]


همدلی و هم کاری جاهای ۱۰ گانه شهری در برنامه “افزایش نگهداشت شهری”

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج با اشاره به همدلی و هم کاری جاهای ۱۰ گانه شهری کرج در برنامه “افزایش نگهداشت شهری”، گفت: هم کاری و همدلی باعث می شود تا زحمات پرسنل شهرداری به منصه ظهور برسد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس اسماعیل نادر بیگی مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج در برنامه “افزایش نگهداشت شهری” که در هفته جاری در این منطقه برگزار شد، اضافه کرد: در راستای ارتقای عملکرد سامانه ۱۳۷ و برطرف شدن مشکلات شهروندان اجرای برنامه “افزایش نگهداشت شهری” از چند هفته قبلی در مسیر پیش روی قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه در برنامه “افزایش نگهداشت شهری” کلیه عوامل اجرایی شامل خدمات شهری، عمران، محیط سبز و ترافیک با استناد به نیاز منطقه پیش بینی شده است، گفت: اکیپ های ۱۰ گانه امروز در منطقه ۷ مستقر هستند.

 

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج گفت: تاسیسات عمومی منطقه ۷ در هفته قبلی به وسیله اغتشاشگران مورد آسیب قرار گرفته که با کمک اکیپ های ۱۰ گانه امروز مرتفع می شود.

 

وی با تاکید به تمرکز بیشتر بر روی بخش های کم دارا منطقه ۷، گفت: غیر از خدمات رسانی بر روی بخش های اصلی شهر رسیدگی به ضلع شمالی منطقه ۷ و محمود آباد در برنامه “افزایش نگهداشت شهر” به روش متمرکز انجام می شود.

 

نادر بیگی ادامه داد: در راستای ارتقای محیط سبز، با استناد به نیاز منطقه به کاشت درختان، هرس درختان از جانب محیط سبز پیش بینی شده است که به وسیله اکیپ های ۱۰ گانه در حال انجام عملیات است.

 

وی با اشاره به اینکه نفس این رفتار بسیار زیباست و شهروندان بسیار راضی هستند، اضافه کرد: چراکه کارهایی که در ۲۰ روز انجام می شود در یک روز با همدلی و هم کاری جاهای ۱۰ گانه انجام خواهد شد و استقرار این برنامه در منطقه بازتاب عمومی را در جستجوی خواهد داشت.

 

مدیر منطقه ۷ با اشاره به اینکه عمده درخواست های مردم در سامانه ۱۳۷ بحث آسفالت و لکه گیری معابر است، عنوان کرد: پاکسازی عده ای از زمین های منطقه از خاک و نخاله نیز از درخواست های شهروندان منطقه ۷ در این سامانه بود. 

 

وی از حضور چهره به چهره عضو های شورای شهر کرج در این برنامه تقدیر و تشکر کرد و گفت: عضو های شورای شهر کرج با حضور در این جاهای و پیگیری مشکلات شهروندان از مدیران جاهای و بیان آن در صحن پارلمان شهری گامی بزرگ در راستای به ثمر رساندن برنامه “افزایش نگهداشت شهری” برداشته اند.

 

نادر بیگی اظهار داشت: شورای اسلامی شهر کرج با نگاه محله محوری و فرهنگ سازی این نوید را داده اند که این ۴ سال عقب ماندگی فرهنگی را با رویکردشان رفع و فرهنگ سازی را به منصه ظهور برسانند.

افزایش نگهداشت منطقه۷ مدیر منطقه همدلی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات