کد خبر : 4982
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای هم کاری بانک شهر و مدیریت شهری کرج در عرصه عمرانی چشمگیر بوده است بسته هستند
16 views بازدید

هم کاری بانک شهر و مدیریت شهری کرج در عرصه عمرانی چشمگیر بوده است

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شهرام محشر پور این نوشته را عنوان کرد و گفت: هشت کلانشهر در کشور از سهام داران بانک شهر به حساب می آیند که شهرداری کرج با ۷ درصد سهام از نمونه این سهام داران است. مدیرعامل منطقه ۵ بانک شهر اظهار داشت: بانک شهر در چارچوب قانون های و مقررات خود بصورت ذاتی یاری رسانی به […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شهرام محشر پور این نوشته را عنوان کرد و گفت: هشت کلانشهر در کشور از سهام داران بانک شهر به حساب می آیند که شهرداری کرج با ۷ درصد سهام از نمونه این سهام داران است.

مدیرعامل منطقه ۵ بانک شهر اظهار داشت: بانک شهر در چارچوب قانون های و مقررات خود بصورت ذاتی یاری رسانی به مدیریت شهری را از نمونه وظایف خود می داند و این امر در سه سال واپسین با تعامل شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج و بانک شهر در گستره وسیعی میسر شده است که گواه آن نیز برنامه های عمرانی به سود برداری رسیده در سطح شهر است.

محشر پور ادامه داد: تامین مالی برنامه های عمرانی، اجرای برنامه های نوسازی و بهسازی، ارتقاء حمل و نقل عمومی، ریلی، جاده ای و… از اصلی ترین اهداف اجرایی بانک شهر در تعامل با مدیریت شهری است و افتتاح برنامه ای مانند زیرگذر آیت الله هاشمی رفسنجانی که یکی از برنامه های بزرگ ملی به شمار می آید نیز حاصل هم کاری متقابل دو ابزار خدمات رسان ذکر شده می باشد.

این مسئول با بیان اینکه برنامه بزرگراه شمالی در کرج هم با هم کاری این بانک، مدیریت شهری و وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا است گفت: هزینه این برنامه ملی هزار میلیارد تومان تخمین زده شده و تعامل بانک شهر و شهرداری کرج در عرصه احداث برنامه های عمرانی و زیرساختی بازهم با قوت به هر میزان بیشتر ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: بانک شهر غیر از اینکه در عرصه عمرانی شهر دخیل بوده تسهیلاتی را هم برای معدیان به شهرداری کرج مقرر کرده و این مردم می توانند با گرفتن تسهلات از بانک در ۲۴ ماه و بدون سود بدهی های خود را به ابزار ذکر شده پرداخت کنند.

مدیرعامل منطقه ۵ بانک شهر یادآور شد: بانک شهر در عرصه فرهنگی نیز خود را سهیم می داند و پیرامون این مسئله موفق شده است ۳۵ کنفرانس کتاب استانی را در سطح کشور برگزار نماید؛ هدف از اجرا این نمایشگاهها کمک به ارتقاء فرهنگ کتاب و کتاب خوانی میان مردم می باشد.

محشر پور گفت: هم اینک خدمات بانکی بانک شهر نیز در کرج بسیار مطلوب و بی مانند است و فعالیت ۱۶ ابزار پیشخوان شهر نت و سه ابزار خود بانک در استان البرز نشان از این مهم دارد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات