کد خبر : 4357
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای هم کاری بخش خصوصی؛ رکنی مهم برنامه ریزی های شهری در کرج است بسته هستند
15 views بازدید

هم کاری بخش خصوصی؛ رکنی مهم برنامه ریزی های شهری در کرج است

اسکندری تاکید کرد:هم کاری بخش خصوصی؛ رکنی مهم برنامه ریزی های شهری در کرج است مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج گفت: امروزه هم کاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی، رکن بنیادی موفیقت مدیریت شهری در تحقق بخشیدن به اصول برنامه ریزی های شهری است. مجتبی اسکندری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با […]

اسکندری تاکید کرد:
هم کاری بخش خصوصی؛ رکنی مهم برنامه ریزی های شهری در کرج است

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج گفت: امروزه هم کاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی، رکن بنیادی موفیقت مدیریت شهری در تحقق بخشیدن به اصول برنامه ریزی های شهری است.

مجتبی اسکندری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه ممکن ساختن زیرساخت های ضروری برای حضور سرمایه گذاران در اجرای برنامه ها از روش جلب اعتماد، اطمینان  و معرفی پتانسیل های سرمایه گذاری، باعث شکوفایی عمرانی شهر از یک سو و ایجاد تولید و اشتغال وانگهی می شود، گفت: با استناد به اصلاح ساختار تشکیلات اداری شهرداری کرج با استناد به قانون های و مقررات ابلاغی از جانب سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مدیریت سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی این ابزار به سازمان ارتقاء پیدا کرد که این مهم نشان از مکان ویژه عرصه ذکر شده در برنامه ریزی های شهری دارد.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج اظهار داشت: نقش و مکان هم کاری بخش خصوصی در امور شهر با اسم مبحثی نوین در سیستم مدیریت شهری و شهرداری ها است که به دلیل آن جهاد اقتصادی با تکیه بر ظرفیت های مردم شناسایی می شود.

اسکندری ادامه داد: بدون هم کاری و هم کاری بخش خصوصی و شهروندان در اداره امور شهر، شهرداری ها توفیق کمتری در دستیابی به اهداف خود خواهند داشت، لذا آگاهی مردم از برنامه های شهری و ممکن ساختن زیرساخت های ضروری برای جذب و اعتماد این بخش به منظور هم کاری در برنامه ها از نمونه محورهایی است که هم اینک برای سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج از ارزش مخصوصی دارا بوده و در جستجوی محقق ساختن آن می باشد.

این مسئول اضافه کرد: با ارتقاء این عرصه به جای سازمانی، دغدغه های قانونی، محدودیت ها و معضلات موجود تا حدود قابل قبولی مرتفع شده است و سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج می تواند با ممکن ساختن عرصه های سرمایه گذاری بخش خصوصی غیر از پیشبرد اهداف، عمران و آبادانی شهر؛ اقتصاد مقاومتی را در نهاد خدمات رسان شهرداری محقق سازد و از این طریق بستر را برای تولید و اشتغال نیز ممکن نماید.

وی گفت: این سازمان تازه نفس با جدیت به هر میزان تمام بر آن است تا با اتخاذ تمهیدات کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، نقشه راه سرمایه گذاری در شهرداری کرج را تدوین نماید و با استناد به آن به سمتی پیش رود که برنامه های عظیم و توانمندی در سطح شهر احداث و به سود برداری برسد.


 

بنفشه سادات آقایی

سرمایه گذاری شهرداری کرج سازمان اسکندری اطمینان اشتغال شکوفایی شهری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات