کد خبر : 6635
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲:۲۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای هیچ نقطه آبگیری در منطقه ۱ کرج نیست بسته هستند
9 views بازدید

هیچ نقطه آبگیری در منطقه ۱ کرج نیست

علی سلطانی مقدم در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: هیچ نقطه آبگیری در منطقه ۱ نیست و چندی قبل، بعد از اتمام بارندگی، لایروبی تمام کانال ها و منهول ها انجام شد. وی اضافه کرد: طی مدت قبلی، پاکسازی تمام منهول ها انجام شده است و درصورتی که لحظه بارندگی مجدد، وسیله ای باعث گرفتن جوی شود، عوامل خدمات شهری […]

علی سلطانی مقدم در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: هیچ نقطه آبگیری در منطقه ۱ نیست و چندی قبل، بعد از اتمام بارندگی، لایروبی تمام کانال ها و منهول ها انجام شد.

وی اضافه کرد: طی مدت قبلی، پاکسازی تمام منهول ها انجام شده است و درصورتی که لحظه بارندگی مجدد، وسیله ای باعث گرفتن جوی شود، عوامل خدمات شهری منطقه وارد رفتار می شوند.

مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج تصریح کرد: یکی از دغدغه های پیش رو، رهاکردن بطری های نوشابه داخل جوی می باشد که  در عده ای کانال های سرپوشیده باعث آبگرفتگی می شوند.

سلطانی مقدم از شهروندان خواست تا از قراردادن وسایل حجیم و کیسه های زباله در معابر آب خودداری کنند تا از ایجاد آبگرفتگی جلوگیری شود.

وی به علاوه از طرف دیگر خاطرنشان کرد: با استناد به احتمال بارندگی مجدد، تمام نیروهای شهرداری منطقه ۱ بهمراه خودروهای لجن کش و دیگر ماشین آلات تکمیل باش هستند تا درصورت گرفتگی چاه یا جمع شدن آب در یک نقطه، خودروهای لجن کش وارد رفتار شده، آب را تخلیه کرده و به سوی دیگری هدایت کنند.

مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج در انتهای گفت: گونی های خاک و ماسه نیز تهیه شده تا در لحظه بارندگی شدید که احتمال نفوذ آب به منازل و مغازه ها می باشد، گونی ها چیده شوند تا جلوی آب را گرفته و آن را به سوی دیگری هدایت کنند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات