کد خبر : 4798
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای واكاوي مسائل شهري زمينه ساز ارتقاء عرصه فرهنگ است بسته هستند
18 views بازدید

واكاوي مسائل شهري زمينه ساز ارتقاء عرصه فرهنگ است

اسکندری مطرح کرد:واكاوي مسائل شهري زمينه ساز ارتقاء عرصه فرهنگ است مدیرعامل سابق کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ارزش و مکان فرهنگ در جامعه، واکاوی مسائل شهری را گامی جهت سوق ارتقاء عرصه فرهنگ دانست. فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، انجام فعالیتهای فرهنگی در سطح شهر را باعث اعتلای شهر در همه عرصه […]

اسکندری مطرح کرد:
واكاوي مسائل شهري زمينه ساز ارتقاء عرصه فرهنگ است

مدیرعامل سابق کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ارزش و مکان فرهنگ در جامعه، واکاوی مسائل شهری را گامی جهت سوق ارتقاء عرصه فرهنگ دانست.

فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، انجام فعالیتهای فرهنگی در سطح شهر را باعث اعتلای شهر در همه عرصه ها دانست و گفت: تحقق اين مهم تحت تاثیر پیشرفت فرهنگی است.

وی اضافه کرد: در حقیقت تمام مسائل شهری از نمونه عمرانی، شهرسازی، زیباسازی و… با مسئله فرهنگ مرتبط هستند.

این عضو شورای شهر کرج با تاکید بر لزوم پیشرفت فرهنگی در اين كلانشهر عنوان کرد: پیشرفت فرهنگی منجربه خود باوری جامعه مي شود.
 
این مسئول با مرتبط دانستن مدیریت شهری و مدیریت فرهنگی این دو را لازمه یکدیگر دانست و گفت: توجه به مدیریت فرهنگی می تواند بسیاری از آسیب ها را کاهش داده و هزینه های مدیریت شهری را کاهش دهد.

عضو کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: به طرز قطع اعمال تولید کننده ای در طول چند سال واپسین مدیریت شهری و عرصه فرهنگی  در سطح شهر اجرایی شده که این امر جای قدردانی دارد.

وی با تاکید بر استمرار اینگونه برنامه ها این امر را در اعتلای شهری ضروری ارزیابی کرد و بر صلابت مدیریت فرهنگی، ساختار سازی و تبیین افق های نوین در این عرصه در کرج تاکید کرد.

رویا منیری

,واکاوی ابعاد مختلف مسائل شهری فرهنگ

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات