کد خبر : 3308
تاریخ انتشار : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۷:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای با واژگونی یک خودرو در آزادراه کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین شد بسته هستند
15 views بازدید

با واژگونی یک خودرو در آزادراه کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین شد

واژگونی یک خودرو در آزادراه کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین ایجاد کرد سایتهای اینترنتی : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز اطلاع داد: بر اثر واژگونی یک ابزار خودرو پراید در آزاد راه کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین در این آزاد راه ایجاد شد.    به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ایرنا ؛ عباس صفری اضافه کرد: این […]

واژگونی یک خودرو در آزادراه کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین ایجاد کرد سایتهای اینترنتی : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز اطلاع داد: بر اثر واژگونی یک ابزار خودرو پراید در آزاد راه کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین در این آزاد راه ایجاد شد.   


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ایرنا ؛ عباس صفری اضافه کرد: این حادثه ساعت ۱۲ امروز در خط شمالی آزاد راه کرج-قزوین و در محدوده پل شهر تازه هشتگرد در شهرستان ساوجبلاغ رخ داد. وی ادامه داد: دلیل حادثه به وسیله صاحبنظران پلیس راه استان البرز در دست بررسی قرار گرفت. آزاد راه کرج-قزوین یکی از محورهای پر تردد و پر حادثه کشور شمرده می شود، هر روزه حدود ۲۰۰ هزار خودرو در آزاد راه کرج-قزوین تردد می کند.۶۵کیلومتر از آزاد راه کرج-قزوین در عرصه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات