کد خبر : 4878
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ورزش ابزاری برایرفع دغدغه های اجتماعی است لزوم ساماندهی برنامه سیاه جوب بسته هستند
26 views بازدید

ورزش ابزاری برایرفع دغدغه های اجتماعی است لزوم ساماندهی برنامه سیاه جوب

محمودی:ورزش ابزاری برای رفع دغدغه های اجتماعی است/لزوم ساماندهی برنامه سیاه جوب عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن مخالفت با جابه جایی ردیف اعتباری از محل برنامه ساماندهی سیاه جوی (واقع در سهرابیه) به منظور تزریق به برنامه های ورزشی، تاکید کرد که اعتبار برنامه های این چنینی تحت هیچ شرایط دستخوش تغییر نگردد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تخصیص […]

محمودی:
ورزش ابزاری برای رفع دغدغه های اجتماعی است/لزوم ساماندهی برنامه سیاه جوب

عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن مخالفت با جابه جایی ردیف اعتباری از محل برنامه ساماندهی سیاه جوی (واقع در سهرابیه) به منظور تزریق به برنامه های ورزشی، تاکید کرد که اعتبار برنامه های این چنینی تحت هیچ شرایط دستخوش تغییر نگردد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تخصیص دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات برنامه سیاه جوب به منظور احداث رختکن هیئت فوتبال کرج، لایحه ای بود که صبح امروز در نشست رسمی شورای شهر کرج مطرح شد.
 
بهنام محمودی عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن مخالفت با جابه جایی ردیف اعتباری از محل برنامه ساماندهی سیاه جوی (واقع در سهرابیه) به منظور تزریق به برنامه های ورزشی، تاکید کرد که اعتبار برنامه های این چنینی تحت هیچ شرایط دستخوش تغییر نگردد.
 
محمودی اضافه کرد: ورزش ابزاری برای رفع دغدغه های اجتماعی است با اینحال در خصوص بهره برداری از ردیف اعتباری برنامه سیاه جوب که به مدت سه سال در حال پیگیری است، به منظور احداث رختکن هیئت فوتبال کرج، ضروری است تجدید نظر صورت پذیرد چرا که فاضلاب خامی که از زندان قزل حصار روانه زمین ها کشاورزی می شود، یک فاجعه است و مردم این منطقه را نیز به لحاظ بهداشت و سلامت تهدید می کند.
 
وی عنوان کرد: برغم تلاش چهار ساله در خصوص تخصیص بودجه مستقل در امر ورزش، این امر مغفول ماند، به علاوه از طرف دیگر در عرصه ورزش محلات و تولید سالن های چند منظوره نیز به بهانه هایی از نمونه ضعف مدیریت در این بخش، نتیجه مورد دلخواهی را بیننده نبودیم.
 
ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است با استناد به اعلام غیر رسمی بودن نشست از جانب مدیرعامل شورای شهر به دلیل خارج شدن از حد نصاب تعداد اعضا، بررسی نهایی این لایحه به نشست بعدی موکول شد.

زهرا قاسمي

ورزش سیاهجوب دغدغه های اجتماعی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات