کد خبر : 6595
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامیبه منزله بالغ شدن نظام است بسته هستند
32 views بازدید

ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامیبه منزله بالغ شدن نظام است

شهردار کرج:ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به منزله بالغ شدن نظام است شهردار کرج با تبریک شروع روزهای الله دهه فجر، انقلاب اسلامی ایران را تحولی در نظام اداره کشور ارزیابی کرد که با استناد به عدالت و قانونمداری و بر مبنای قانون های اسلام شکل گرفت. دکتر اصغر نصیری که به منظور ادای احترام به مقام بلند […]

شهردار کرج:
ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به منزله بالغ شدن نظام است

شهردار کرج با تبریک شروع روزهای الله دهه فجر، انقلاب اسلامی ایران را تحولی در نظام اداره کشور ارزیابی کرد که با استناد به عدالت و قانونمداری و بر مبنای قانون های اسلام شکل گرفت.

دکتر اصغر نصیری که به منظور ادای احترام به مقام بلند و برجسته شهدای انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس در گلزار شهدای ۴۰۰ ابزار حضور یافته بود، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را به منزله بالغ شدن این نظام در سایه رهبری آیت الله خامنه ای عنوان کرد.

نصیری، اضافه کرد: خون های فراوانی برای حاصل شدن انقلاب هزینه شده و وظیفه ما صیانت و حراست از این خون ها به دلیل احترام به حقوق مردم، خدمت به آنها و اجرای خواست و نیاز جامعه است.

وی، با تاکید بر اینکه انقلاب کالا استقامت و همراهی بی دریغ مردم ایران است، خاطرنشان کرد: چنان که مردم به پای این انقلاب از همه داشته های خود گذشتند و ایستادگی کردند، وظیفه ما با اسم خدمتگزاران نظام، رعایت حقوق آنها و گذشتن از خود برای تحقق اهداف جامعه و اجرای امور هموطنان است.

این مسئول رعایت عدالت، پرداختن به حقوق ضعفا، داشتن گوش شنوا در مقابل انتقادات و دیدگاه های گوناگون مردم، اخلاق مداری، شایسته سالاری و بالاخره انسان دوستی را وظیفه همه مسئولانی دانست که در نظام اسلامی ایران از مکان و منصبی برخوردار هستند.

شهردار کرج، پاسخگو بودن به مردم را یک اصل مهم برای خدمتگزاران نظام در هر مقام و مکان ارزیابی کرد و اضافه کرد: مردم مهمترین سرمایه و دارایی این نظام و انقلاب هستند و وظیفه همه ماست تا برابر هر گونه خواسته و انتظاری، مسئولیت پذیر و پاسخگو باشیم.

در این آیین استاندار، مدیران و مدیران شهری و استانی، فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند و با اهدای گل بر مزار شهدای انقلاب اسلامی ایران، به این آزادمردان ادای احترام کردند.

شهردار کرج اصغر نصیری انقلاب اسلامی گلزار شهدا

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات