کد خبر : 5109
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۵۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای وکلای منتخب از جانب مردم برای رقم زدن دوران شکوفایی آستین همت بالا بزنند بسته هستند
13 views بازدید

وکلای منتخب از جانب مردم برای رقم زدن دوران شکوفایی آستین همت بالا بزنند

وکلای منتخب از جانب مردم برای رقم زدن دوران شکوفایی آستین همت بالا بزنند با روی کار آمدن شورای پنجم کلانشهر کرج و اعتماد ویژه مردم به لیست انتخاباتی امید، اکنون لحظه آن رسیده تا وکلای ملت در مقام جواب به اعتماد عمومی بر آمده و برای رقم زدن دوران شکوفایی مضاعف ایران کوچک آستین همت بالا زنند. شهرداری کرج با حجم […]


وکلای منتخب از جانب مردم برای رقم زدن دوران شکوفایی آستین همت بالا بزنند

با روی کار آمدن شورای پنجم کلانشهر کرج و اعتماد ویژه مردم به لیست انتخاباتی امید، اکنون لحظه آن رسیده تا وکلای ملت در مقام جواب به اعتماد عمومی بر آمده و برای رقم زدن دوران شکوفایی مضاعف ایران کوچک آستین همت بالا زنند.

شهرداری کرج با حجم بالایی از قابلیت ها و پتانسیل های مادی و انسانی در مثابه خودروی تجهیز و تکمیل حرکتی می باشد که شورای شهر در مکان هدایت و حرکت دهی به آن قرار گرفته است و اگر شورا و شهرداری در نظارت و اجرا عملکرد معقولی را به نمایش بگذارند، بی شک قطار خدمت رسانی به سر منزل مقصود خواهد رسید و وکلای ملت را نیز رو سفید می کند.

به باور صاحبنظران، در صورتی که نمایندگان بر آمده از لیست انتخاباتی امید در طول ۴ سال آتی موفق به حفظ محیط وحدت و تعامل و هم کاری شوؤن و روح اقدام و رفتار را نیز به بدنه شهرداری کرج تزریق کنند، بی شک مردم خاطره ای مثبت از یک اعتماد طلایی و ارزشمند را به خاطر می سپارند و در دوره های آتی نیز به چنین انتخابی تن می دهند.

بی شک شورا نماد افزایش و پیشرفت هر منطقه است و با هم کاری مردم، شورا و دیگر ابزار ها می توان شهری دلچسب و پیشرفت یافته داشت. شوراها باید خود را مسئول در مقابل رأی مردم که هر رأی، برگ اعتمادی به آنها است بدانند و با جدیت و پشتکار به حل مسائل شهری بپردازند.

مردم با رأی و انتخاب خود وظیفه سنگینی را در جهت اعتلا و آبادانی شهری بر دوش منتخبین قرار داده اند که با عملکرد خوب می توان جوابی شایسته به اعتماد مردم داد.

وانگهی یکی از مهمترین معیارهای پیشرفت یافتگی یک کشور میزان ارزش و اعتبار آن کشور به زنان جامعه است و  امروز برای تحقق پیشرفت یافتگی اجتماعی و عدالت اجتماعی باید به زنان اکتیو ارزش و اعتبار بخشید تا سازندگی را بیننده باشیم.

نقش زنان در پیشرفت اقتصادی و اجتماعی بسیار مهم بوده و مطمئنا در تحول همه جوامع انسانی زنان جامعه عاملی بنیادی شمرده می شود. امید است با فعالیت های مستمر زنان در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی تفاوت عظیم و گسترده و موفقیت های هر روزه را بیننده باشیم.

فریده بزنی بیرانوند
خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج

رویا منیری

وکلای منتخب شکوفایی آستین همت

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات